Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Drago labrador szuka domu

(Wielkopolskie, Poznań, )
Drago labrador szuka domu Drago labrador szuka domu Drago labrador szuka domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Drago to około 4 &#8211; letni mix labka z wyglądu, z charakteru natomiast full laba i to z nadwyżką. Pozbawiony atrybutów męskości, ma wszczepiony chip i bogatą kartotekę weterynaryjną.

Ten biszkoptowy przystojniak został znaleziony na drodze, po brutalnym spotkaniu z samochodem, którego kierowca uciekł. . Pies miał złamaną kość udową z przemieszczeniem, mnóstwo urazów, otarć i krwiaków, jego spojówki nasuwały skojarzenie z bagnem, wszystkie żebra można było policzyć, zaś pchły i robale urządzały sobie na nim i w nim potężny maraton.

Leczenie połamanej łapy i przymusowy bezruch psiuńcia trwały niemal 3 miesiące.
Draguś jest bardzo miłym, przyjacielskim psem, który lubi dzieci i toleruje koty, ale w przypadku tych ostatnich tolerancja jest ograniczona &#8211; lubi za nimi pogonić, nie w celach morderczych, ale rozrywkowych. W stosunku do innych psów jest towarzyski, chętnie wymienia psie sms &#8211; y i grubsze e &#8211; maile przy okolicznych latarniach i drzewkach. Podczas podróży Drago jest fantastycznym pasażerem &#8211; grzecznie i spokojnie leży, od czasu do czasu wyglądając przez okno w poszukiwaniu wzrokowo &#8211; zapachowych atrakcji.

Drago mieszka w tej chwili w Domu Tymczasowym, ale szuka Domu Na Zawsze. Domu, w którym kochający Ludź nakarmi pieska wysokoenergetyczną karmą, wygłaszcze brzuszek, wymasuje delikatnie łapki i podrapie za uszami. Domu, w którym pies jest traktowany jak człowiek na czterech łapach, a miejsce na kanapie jest solidarnie dzielone między wszystkimi członkami stada. Domu, w którym Serce dla Labradora znajduje się na pierwszym miejscu, zaś niezbędne wizyty w klinice weterynaryjnej wpisują się w naturalny program dnia. Domu, który nie boi się pomagać i kochać Laba po Przejściach.

Jesli jesteś zainteresowany adopcją zgłoś się :

www.adopcje.labradory.org/zgloszenie

Kontakt:

&#9742; 608 391 927 (Ryszard)
&#9742; 889 856 600 (Małgorzata)
&#9742; 607 492 249 (Martyna)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl