Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Campari biszkoptowa labradorka do adopcji

(Wielkopolskie, Leszno, )
Campari biszkoptowa labradorka do adopcji Campari biszkoptowa labradorka do adopcji Campari biszkoptowa labradorka do adopcji Campari biszkoptowa labradorka do adopcji


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
&#8230;że mnie kopałeś, że biłeś, że mnie krzywdziłeś, że kazałeś rodzić, jak maszyna, że zabierałeś moje dzieci, że trzymałeś mnie w brudnej, ciasnej klatce bez wody &#8230;.. WSZYSTKO ZAPOMNIAŁAM !!!
Zaczęłam nowe życie dzięki grupce ludzi, dla których jestem istotą żywą, z uczuciami, istotą godną miłości i szczęścia. Jestem CAMPARI !!!
Mam około 5 lat, jestem biszkoptową sunią mocno w typie labradora &#8211; tak mówią, a ja wierzę. Jestem zadbaną, wysterylizowaną, zaszczepioną sunią gotową do adopcji, gotową do podróży do nowego, najukochańszego domku.
Jestem sunią z charakterem, ale łatwym do okiełznania. W pierwszym kontakcie to ja lubię decydować, kiedy i do kogo podejdę, ale jak już podejdę, to przyklejam się całym moim psim ciałkiem do człowieka ukochanego.
Nie siusiam w domku, nie niszczę, ale lubię mieć zajęcie (kosteczki, gryzaczki, piłki), pięknie aportuję, ślicznie chodzę na smyczce &#8211; przeważnie, pięknie pilnuję domu i ogrodu, szczekam pod płotem &#8211; DOM to w końcu najfajniejsze miejsce.
Zgadzam się z psiakami, ale za kotami nie przepadam.

Kto pokocha mnie i podaruje mi miejsce u swojego boku &#8230; w swoim sercu ?

Kontakt w sprawie adopcji"

adopcje@labradory.info

tel: 669 416 361


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl