Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Zrób VEGA-Test - Uwolnij się od groźnych pasożytów, wirusów i bakterii!

(Poznań - Skórzewo, Poznań, )
Zrób VEGA-Test - Uwolnij się od groźnych pasożytów, wirusów i bakterii! Zrób VEGA-Test - Uwolnij się od groźnych pasożytów, wirusów i bakterii!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czy wiesz, że , wg danych WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), pasożyty są przyczyną 80% chorób, a co trzeci z nas zainfekowany jest różnego rodzaju pasożytami. Jeszcze więcej osób jest zarażona wirusami, bakteriami, grzybami, które wywołują wiele chorób i dolegliwości takich jak: bóle i zawroty głowy, bóle kości, bóle kręgosłupa, alergie, egzemy, osłabienie, problemy trawienne, nerwice, depresje, senność, choroby układów moczowo-płciowych, infekcje dróg oddechowych i szereg innych.

Wiele konwencjonalnych badań, np. krwi, moczu, kału, jest zawodnych i nie jest w stanie wykryć groźnych &#8222;gości&#8221; w naszym organizmie. Np. badania na obecność glisty ludzkiej należy wykonać nawet kilkunastokrotnie, aby stwierdzić obecność jaj! Jedno, dwa badania &#8211; często pokazuje brak pasożyta, a on jednak żyje w nas i bardzo nam szkodzi. Wiele osób zmaga się z przewlekłymi dolegliwościami poszukując pomocy u specjalistów, lecząc latami jedynie objawy chorobowe, a nie faktyczną przyczynę choroby.

Istnieje jednak bardzo skuteczne rozwiązanie! Metoda diagnozy VEGA &#8211;Test oparta na zasadach biorezonansu magnetycznego, wykrywa infekcje i stany zapalne, pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale i inne substancje wpływające negatywnie na stan zdrowia. Badanie to wykonuje w naszym gabinecie wybitny specjalista dr Mikołaj Jakimiec, który od ponad 20 lat specjalizuje się w niekonwencjonalnych metodach diagnozy i leczenia.

Dr Jakimiec jest lekarzem chorób wewnętrznych, homeopatą, specjalistą medycyny chińskiej (m.in. akupunktury). Pochodzi z Ukrainy gdzie ukończył Akademię Medyczną w Tarnopolu. Brał udział w akcji ratowniczej po katastrofie elektrowni atomowej w Czarnobylu, po której sam bardzo ciężko zachorował. Wtedy to stwierdził, że medycyna konwencjonalna nie jest wystarczająca w leczeniu wielu chorób. Dzięki własnym poszukiwaniom, dogłębnym studiom i badaniom, wypracował jedyną w swoim rodzaju, unikalną metodę leczenia. Polega ona na wewnętrznym oczyszczaniu ciała, regulacji sposobu odżywiania oraz optymalizacji energetycznego stanu organizmu.
Zapraszamy na konsultację do dr. Mikołaja Jakimca.

Informacje i zapisy:
BERTA ROGUS Medycyna Naturalna
tel. 601 091 910, e-mail: kontakt@pijawkipoznan.pl
www.pijawkipoznan.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl