Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Ustawienia Hellingerowskie - BezpŁatne Konsultacje

(Kraków, Carnowiejska 8, Kraków, )
Ustawienia Hellingerowskie - BezpŁatne Konsultacje


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszam na bezpłatne konsultacje poprzedzające decyzję o terapii metodą Berta Hellingera.

Jeśli nie jesteś przekonany/przekonana co metody, ustawienia hellingerowskie nie są Ci znane bądź jedynie słyszałeś/słyszałaś o nich od znajomych, nie lubisz podejmować decyzji bez zastanowienia i bez wcześniejszego przekonania co do wyboru, umówmy się wspólnie na spotkanie, którym poznasz mnie osobiście.

Omówimy wstępnie problemy, z którymi się borykasz, zastanowimy nad drogą postępowania, potrzebą terapii, częstotliwością i intensywnością spotkań.

Ja będę mogła przybliżyć metodę Berta Heliingera, opisać lub pokazać na czym polega ustawienie, odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości.

Dla Ciebie to spotkanie będzie okazją do podjęcia decyzji o wyborze mnie jako terapeutki bądź zdecydowanie się na kogoś innego.

Wybór osoby, której ma się powierzyć swoje intymne zwierzenia, sprawy rodzinne, problemy i kłopoty, wobec której często otwieramy się bardziej niż tego chcielibyśmy, jest bardzo poważnym wyborem. Słuszności tego wyboru nie zapewniają żadne certyfikaty czy dokumenty zapewniające przebyte szkolenia. Najwięcej zależy od kontaktu jaki jest możliwy bądź nie między dwoma mającymi ze sobą pracować osobami: terapeutką i osobą decydującą się na terapię.

Jeśli Twoich wątpliwości jest więcej niż argumentów za podjęciem próby wprowadzenia zmian w swoim życiu, przyjdź na pierwsze bezpłatne spotkanie -zastanowimy się nad tym wspólnie.

Utawienia hellingerowskie są bardzo skuteczną krótkoterminową metodą niosącą ulgę i zmiany w następujących obszarach:

- poczucie wyobcowania i samotności

- kłopoty w rodzinie

- kłopoty w pracy

- depresje

- uzależnienia (papierosy, alkohol, słodycze, osoby, itd)

- nerwowość

- niekontrolowane emocje

- niepowodzenia w pracy

- powtarzające się niepowodzenia życiowe

- ciężkie przeżycia (śmierć członka rodziny, rozwód, strata w rodzinie, odejście, katastrofy, trudne wydarzenia)

- przewlekłe choroby mogące mieć podłoże psychosomatyczne (astma, alergia, otyłość, problemy z ciśnieniem, nadciśnienie, chroniczny kaszel, niedowidzenie, niedosłuch, inne)

- przeżycia traumatyczne,

- przeżycia irracjonalne, tj, lęk przed podróżą,

- lęk, strach

- paraliżujące emocje, np. strach przed egzaminami, trudnymi rozmowami, zmianą pracy)

- niemoc

- trudność w kończeniu rozpoczętych spraw (napisanie pracy licencjackiej, margisterskiej, doktoratu, ukończenie studiów bądź innych spraw w życiu)

- wiele wiele innychKosultacje bezpłatne są możliwe w Krakowie przy ul. Czarnowiejskiej w środy bądź soboty w godzinach 10-18 po uprzednim umówieniu się telefonicznym 728519216 bądź e-mailowym: poczta@skutecznapomoc.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl