Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Ulthera- światowy lider w odmładzaniu - nieinwazyjny lifting twarzy

(Szczecin, )
Ulthera- światowy lider w odmładzaniu - nieinwazyjny lifting twarzy Ulthera- światowy lider w odmładzaniu - nieinwazyjny lifting twarzy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Ulthera- światowy lider w odmładzaniu - nieinwazyjny lifting twarzy
Rok doświadczeń z technologią Ulthera w Gabinecie Estetic zaowocował innowacyjnymi procedurami, który zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Nowoczesny system głowicy zabiegowej wraz z przetwornikiem DeepSee pozwala na wykorzystanie technologii niestosowanej nigdy wcześniej w medycynie estetycznej. W terapii Ulthera ultrasonografia została wykorzystana w dwojaki sposób- jeden dla potrzeb obrazowania a drugi dla emisji i skupienia akustycznej energii. Połączenie tych dwóch działań umożliwia tworzenie efektu termicznego pod skórą. Zogniskowany impuls ultradźwiękowy podany na odpowiedniej głębokości powoduje lokalną koagulację cieplną pobudzając tkanki do tworzenia nowych włókien kolagenowych.
Procedura zabiegowa
Roczne doświadczenie z technologią Ulthera pozwoliła na stworzenie nowatorskich procedur. Podczas zabiegu standardowo stosuje się dwa tzw. przejścia głowicy emitującej fale na głębokości 3 i 4,5 mm. W wybranych przypadkach wzbogacamy standardową procedurę o dodatkowe przejście na głębokości 1,5 mm. W jakim celu? Wykorzystanie systemu emitującego energię na trzech różnych głębokościach pozwala na równomiernie przemodelowanie tkanek w celu napięcia tkanki podskórnej i uniesienia skóry. Tak dobrana terapia powoduje nie tylko oddziaływanie na fibroblasty, ( które wytwarzają kolagen i elastynę), ale i również na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy dając efekt liftingu.


Więcej na temat terapii Ulthera znajdą Państwo na stronie:
www.estetic.pl
http://www.facebook.com/pages/Estetic-Medycyna-Estetyczna/282616328420111?ref=hl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl