Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Skuteczna psychoterapia

(Wrocław, Kwiska 5/7, Wroclaw, )
Skuteczna psychoterapia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Psychoterapia integratywna pomoże Ci cieszyć się pełnią życia i rozwiązać problemy z którymi do tej pory nie udało Ci się poradzić samemu.

Jeśli:
-cierpisz na depresję, obniżony nastrój, zaburzenia lękowe, lub utrzymujący się niepokój,
-nie czerpiesz satysfakcji z życia i związku,
-nie udaje Ci się budować trwałych i cieszących Cię relacji z innymi osobami,
-często kłócisz się z bliskimi,
-jesteś uzależniony,
-nie czerpiesz satysfakcji z życia seksualnego,
-cierpisz na zaburzenia jedzenia (bulimia, anoreksja),

psychoterapia integratywna może być sposobem na poradzenie sobie z Twoimi kłopotami i bardzo duże, pozytywne zmiany z Twoim życiu, w kierunku którego oczekujesz.
Zapraszam na konsultacje, terapię indywidualną, oraz terapię par.

Psychoterapia integratywna integruje różne podejścia i techniki terapeutyczne: systemowe, psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne, humanistyczno-egzystencjalne, mindfulness, hipnozę, i pracę z ciałem. Psychoterapeuci zajmujący się terapią integratywną w czasie szkolenia poznają specyficzne techniki charakterystyczne dla wymienionych podejść terapeutycznych. Dzięki temu zyskują potężny warsztat metod, które mogą swobodnie dobierać i stosować zależnie od potrzeb i specyfiki kłopotów pacjenta. Stałe poszerzanie umiejętności psychoterapeutycznych psychoterapeutów włączających w swoją pracę nowe podejścia sprawia, że ich praca może przynosić większe korzyści pacjentowi, niż podążanie utartą drogą jednej modalności.

Pierwsze 1-3 spotkań, są spotkaniami konsultacyjnymi, w czasie których rozpoznawany jest problem, sposób na jego rozwiązanie, oraz podejmowana jest decyzja o rozpoczęciu psychoterapii.

Cennik:
Konsultacja: 60 min - 90 zł.
Terapia indywidualna: 50 min - 90 zł, osoby w trudnej sytuacji finansowej - 80 zł.
Terapia par, konsultacja: 70 min &#8211; 130 zł.
Terapia par: 60 min &#8211; 120 zł.

Gabinet Psychoterapii mieści się we Wrocławiu w pobliżu CH Magnolia.
Adres: ul. Kwiska 5/7 gab. 223, Wrocław
Kontakt i rezerwacja pod nr tel.:
Piotr Koremba - 790 400 640


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl