Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Psychoterapia

(Kredytowa 3 (Metro Świętokrzyska) &#8212; Waw, Drezdenko, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Www.pomoc-psychologiczna.net
Z wykształcenia psycholog, studiował w SWPS. W Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej "Intra" kończy studia psychoterapeutyczne. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, które cierpią z powodu: depresji, lęku, problemów w relacjach, życiowych kryzysów, trudności w rodzinie, rozterek egzystencjalnych. Pracuje w podejściu humanistycznym włączając doświadczenie innych szkół terapeutycznych. Poddaje się stałej superwizji. Jest instruktorem jogi metodą B.K.S. Iyengara. Prowadzi terapię indywidualną zajęcia jogi, jogi regeneracyjnej i warsztaty "Dialog z ciałem".
...dla mnie psychoterapia to towarzyszenie drugiej osobie w podróży, często trudnej i pełnej cierpienia. Staram się z szacunkiem i uważnością podążać za pacjentem, tworząc bezpieczny klimat do mówienia i doświadczania tego co trudne.

http://http://www.pomoc-psychologiczna.net »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl