Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora kosmetologa 120zł

(Wrocław, Wroclaw, )
Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora kosmetologa 120zł Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora kosmetologa 120zł Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora kosmetologa 120zł Profesjonalne przedłużanie rzęs u instruktora kosmetologa 120zł


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jestem instruktorem przedłużania rzęs, Pracuję w klinice Zdrowia i Urody , wykonuję profesjonalne przedłużanie rzęs również w domu, posiadam łóżko kosmetyczne ,lampę i produkty najlepszej jakości dzięki czemu efekt osiągnięty w domu jest równie dobry a nawet lepszy niż w salonie, gdyż każdej klientce poświęcam tyle czasu i taką liczbę rzęs aby w pełni spełnić oczekiwania Pań.

Indywidualne podejście, doświadczenie kosmetologiczne i przyjazna atmosfera na pewno spowodują że będą Panie zadowolone z efektu.
Zabieg wykonuję na rzęsach JEDWABNYCH (nie powodujących alergii, ani uczuleń), a nie całkowicie syntetycznych dzięki czemu efekt będzie jak najbardziej naturalny z jednoczesnym doborem długości ,grubości i podkręcenia, tak aby podkreślić naturalne piękno klientki.

Pamiętaj!! że jedynie profesjonaliści powinni pracować przy zabiegu gdzie mamy styczność z okiem, ostre narzędzia, klej łatwo mogą zrobić krzywdę!!!! a oczy to jeden z najważniejszych elementów naszego ciała.

Szukanie najtańszych ofert niestety często kończy się poprawkami, nie mówiąc o jakościach produktów na których pracują niedoświadczone Panie ,zainwestuj w siebie i ciesz się każdym dniem bez spędzania godzin przed lustrem, zabłyśnij wśród znajomych!


Korzystając z moich usług masz pewność że aplikacja rzęs jest bezbolesna i bezpieczna, nie niszczy naturalnych rzęs. Odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami.
Przed zabiegiem nie należy używać tuszu, zalotki, należy wyjąć szkła kontaktowe, które bezpośrednio po zabiegu można ponownie założyć.

Koszt całkowitego założenia 120zł
Pierwsze uzupełnianie do 3 tyg. 90zł
Czas zabiegu trwa 2-3h godziny. (jęśli gdziekolwiek zabieg ten bedzie wykonywany krócej to bądź pewna że nie zajmuje sie tym profesjonalistka a Twoje rzęsy będą rzadkie lub co gorsza posklejane, nawet najszybciej schnący klej potrzebuje czasu aby sie zawiązać i nie skleić z pozostałymi rzesami!)

Dla mniej wytrwałych Pań możemy podzielić zabieg na 2 dni! :)

Na zabieg można się umówić również późnym wieczorem -do godz 23

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs
-choroby alergiczne oczu.
-zapalenie spojówki.
-całkowity brak rzęs.
-nadpobudliwość i brak cierpliwości.
-trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
-klaustrofobia &#8211; podczas zabiegu klientka ma zamknięte -powieki na około 3 godziny więc klaustrofobia może się uwydatnić podczas tak długotrwale zamkniętych oczu

Proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy
Pracując w gabinecie nie zawsze mogę od razu odebrac telefon, prosze w tym przypadku o wysłanie wiadomośći a napewno oddzwonię.

782106010


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl