Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Leczenie pijawkami-Hirudoterapia pijawki. Bio-Laser, Akupunktura

(Ul. Zwycięska 14 E/4/3 53-033 Wrocław ( wejście pr, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Dlaczego warto korzystać z hirudoterapii:

Skuteczność - Rygorystyczna Amerykańska Agencja Żywności i Leków FDA oficjalnie uznała pijawki za lekarstwo (,,urządzenie medyczne"-medical device), podobnie jest w Kanadzie, Anglii, Francji i Rosji. Hirudoterapia w Polsce została zarejestrowana przez Ministerstwo Zdrowia na podstawie Międzynarodowego Wykazu Procedur Medycznych ICD-9 pod nazwą "terapia pijawkowa". W krajach Europy Zachodniej uznawana jest za dziedzinę medycyny konwencjonalnej i refundowana jest przez odpowiednik naszego NFZ.

Bezpieczeństwo - Do hirudoterapii używa się tylko i wyłacznie pijawek wyhodowanych w warunkach sterylnych (w laboratorium), które posiadają świadectwo pochodzenia. Zabiegi wykonywane są przez licencjonowanego hirudoterapeutę ,mogącego przedstawić dyplom oraz certyfikat ukończenia szkolenia w tym zakresie. Stosowanie pijawek przy braku przeciwskazań nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Jedyne co można zyskać to zdrowsze ciało bez zastosowania jakiejkolwiek chemi.

Więcej na stronie www.hiru-med.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl