Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Jak uzyskać dofinansowanie?

(Toruń, Toruń, )
Jak uzyskać dofinansowanie?


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś osobą niepełnosprawną? Masz kogoś niepełnosprawnego w rodzinie i chcesz mu pomóc? A może po prostu chcesz wiedzieć więcej?
Skorzystaj z naszego doświadczenia i zdobądź wiedzę z zakresu uzyskiwania dofinansowania na zakup środków i artykułów medycznych i ortopedycznych.Celem akcji tematycznych będzie:
- poszerzenie wiedzy z zakresu możliwości uzyskania dofinansowania z NFZ, MOPS/PCPR, PFRON;
- pomoc niepełnosprawnym pacjentom poprzez wskazanie prostych kroków, jakie należy wykonać, by sobie pomóc;
- porównanie co się lepiej opłaca: staranie się o dofinansowanie, zakup na raty, wypożyczenie czy zakup za gotówkę ; na czym można stracić, a na czym zaoszczędzić?
- zapoznanie z ideą ruchu wzajemnościowego i zachęcenie do aktywności;
- doradztwa w zakresie przystosowania mieszkania i łazienki na potrzeby osoby niepełnosprawnej.

Spotkanie tematyczne Jak urządzić łazienkę dla osoby niepełnosprawnej przybliży Państwu, na co dokładnie należy zwrócić uwagę przy urządzaniu wnętrza łazienki. Pokażemy też akcesoria, które zminimalizują konieczność korzystania z pomocy innych osób.

Wszystkich zainteresowanych naszą akcją informacyjną zapraszamy w dniach 21.02 i 22.02.2012 w godz. 09.-17.00 do naszego sklepu medycznego "FLANDRIA" przy ulicy Lelewela 33, Toruń (centrum BUMAR - obok apteki Centrum)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl