Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Dobry lekarz internista w Sochaczewie - Dr Leszek Morski (Klinika Alfa)

(Klinika Alfa w Sochaczewie ul.Polna 9, Sochaczew, )
Dobry lekarz internista w Sochaczewie - Dr Leszek Morski  (Klinika Alfa) Dobry lekarz internista w Sochaczewie - Dr Leszek Morski  (Klinika Alfa) Dobry lekarz internista w Sochaczewie - Dr Leszek Morski  (Klinika Alfa) Dobry lekarz internista w Sochaczewie - Dr Leszek Morski  (Klinika Alfa)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Dr Leszek Morski jest cenionym i lubianym przez pacjentów specjalistą. Przyjmuje codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych w Klinice Alfa w Sochaczewie ul. Polna 9.

Telefon do recepcji : 46 86 11 321, 46 86 33 874

http://www.klinikaalfa.pl »

Dr Leszek Morski (specjalista chorób wewnętrznych 2 stopnia., pracownik Oddz. Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego)

Poradnia Chorób Wewnętrznych (Internistyczna) konsultuje pacjentów codziennie, zarówno w systemie przyjęć prywatnych jak i pacjentów z sieci medycznych naszych partnerów.

Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, krwiotwórczego, narządów wydzielania wewnętrznego oraz chorób przemiany materii i chorób układu ruchu.

W potocznym nazewnictwie poradnia chorób wewnętrznych znana jest po prostu jako "interna - poradnia internistycza", to właśnie lekarz internista często jako pierwszy podejrzewa lub rozpoznaje chorobę, a następnie kieruje do specjalistycznych poradni lub na badania laboratoryjne krwi, w celu weryfikacji zaproponowanego leczenia, lub jego modyfikacji. Często jego funkcja jest zbliżona do lekarza rodzinnego.

Pojęcie "chorób wewnętrznych" jest tak szerokie, że w zasadzie należałoby omówić poszczególnie każdy dział medycyny, szukając przyczyn schorzeń poszczególnych układów w organizmie ludzkim. Dlatego lekarz ten w swojej diagnostyce często musi posiłkować się wieloma badaniami dodatkowymi.

Lekarze interniści na szczęście najczęściej spotykają się z różnego rodzaju infekcjami, zakażeniami, przeziębieniami, bólami brzucha, bólami głowy, bólami gardła, które są stosunkowo łatwe do leczenia. Niekiedy zdarza się, że pacjenci, nie potrafiąc zlokalizować bądź ustalić swoich dolegliwości, z tymi problemami przede wszystkim powinni trafić w pierwszej kolejności do lekarza "chorób wewnętrznych", który po zebraniu odpowiedniego wywiadu i badaniu przedmiotowym kieruje pacjenta do odpowiedniego specjalisty.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl