Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Usługi medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

BiaŁystok-rehabilitacja-w-domu Rehabilitacja-domowa-biaŁystok

(BiaŁystok, Białystok, )


Odpowiedz: rehabilitacjabialystok@wp.pl
REHABILITACJA-W-DOMU-BIAŁYSTOK REHABILITACJA-DOMOWA-BIAŁYSTOK TEL 886895561

Profesjonalna i kompleksowa rehabilitacja z dojazdem do pacjenta do miejsca zamieszkania, szpitala, domu opieki społecznej.

Ideą mojej firmy jest świadczenie usług rehabilitacyjnych w domu pacjenta, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z rehabilitacji przez osoby, które z różnych przyczyn nie mają możliwości dojechać do tradycyjnych ośrodków. Zabiegi wykonuję na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie, przy zachowaniu najwyższych standardów zabiegów.
Zastosowanie różnych metod terapii pozwala mi na szerokie spektrum działania i leczenie wielu schorzeń układu ruchu jak również neurologicznych. Pracuję z pacjentem indywidualnie, co umożliwia mi wybór odpowiedniej metody rehabilitacji i płynne jej dostosowywanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Efektem tego jest maksymalne skrócenie czasu leczenia i szybki powrót do zdrowia.

W swojej terapii wykorzystuję elementy najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych m.in.
-McKenzie
-PNF
-Kinesiology Taping
-Masaż

Fizykoterapia:
-elektroterapia
-laseroterapia
-ultradźwięki
-magnetoterapia

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi &#8211; mgr. Fizjoterapii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi ,a także z pacjentami po urazach ortopedycznych. Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku na oddziale rehabilitacji neurologicznej. Uczestniczyłem i uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach z dziedziny fizjoterapii w najlepszych krajowych ośrodkach dydaktycznych .
Dzięki wieloletniej pracy w szpitalu na Oddziale Rehabilitacji Reurologicznej posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami po UDARACH i USZKODZENIACH RDZENIA KRĘGOWEGO.

Skończyłem profesjonalne szkolenia z zakresu rehabilitacji po operacjach stawu kolanowego i barkowego w najlepszej klinice w Polsce - Carolina Medical Center co dało mi unikalna wiedzę na temat postepowania z osobami po urazach sportowych - uszkodzenia ACL, PCL, łąkotek, stożka rotatorów itp.

Rehabilitacja Neurologiczna
-Udary,
-Urazy ośrodkowego układu nerwowego
-uszkodzenia rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych
-stwardnienie rozsianie SM
-schorzenia obwodowego układu nerwowego
-i inne

Rehabilitacja pourazowa
- usprawnianie po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i tylnego (ACL, PCL)
-endoprotezoplastyka stawu biodrowego , kolanowego i barkowego
-uszkodzenie łąkotek
-uszkodzenie stożka rotatorów
-po skręceniach, zwichnięciach i złamaniach
- po amputacjach
- po operacjach
- i inne

Rehabilitacja w reumatologii
-reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)
-zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK)
-zmiany zwyrodnieniowe stawów kręgosłupa i kończyn
-i inne

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Sierpien, 2011  23:22Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl