Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

"szczĘŚcie, MiŁoŚĆ, Dostatek" - Warsztaty Majowe

(Poznań, Poznań, )
"szczĘŚcie, MiŁoŚĆ, Dostatek" - Warsztaty Majowe


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Świat Terapii Naturalnych EDEN serdecznie zaprasza na warsztaty pt. "SZCZĘŚCIE, MIŁOŚĆ, DOSTATEK", które poprowadzi Pani Ewa Adamska.
SZCZĘŚCIE, MIŁOŚĆ, DOSTATEK
Jeżeli chcesz świadomie żyć i tworzyć energię szczęścia, dostatku i miłości &#8211;
zapraszamy na warsztaty.
Nauczysz się jak myśleć i postępować, aby mieć pracę, pieniądze, udane związki, zdrowie i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia.
Nauczysz się też jak rozwiązywać problemy, jak zmieniać życie na lepsze, jak stworzyć szczęście w sposób prosty, radosny i przyjemny. Ty odpowiadasz za swoje życie więc i Ty tworzysz i budujesz wszystko, czego zapragniesz.
Na warsztatach nauczysz się jak osiągnąć dobrobyt, sukces, stworzyć szczęśliwy związek i być zadowolonym człowiekiem. Odkryjesz w sobie duchowość, poznasz i zrozumiesz dlaczego w Twoim życiu powielasz wzorce, poznasz kody podświadomości. Nauczysz się technik, które zmienią niewłaściwe wzorce na takie, które są dla Ciebie korzystne. Nauczysz się kreować swoje życie.
W każdej chorobie czy nieprzyjemnym wydarzeniu znajduje się informacja o istotnych problemach człowieka, z którymi powinien się uporać, jeśli chce być wolny i szczęśliwy. Może masz problem ze stworzeniem i utrzymaniem związku, a może nie masz przepływu pieniędzy lub masz powtarzający się problem zdrowotny lub po prostu nie umiesz cieszyć się życiem? To warsztaty właśnie dla Ciebie!
Może pomyślałaś/eś teraz: no tak, ale przeczytałam/łem kilka książek na ten temat, zastosowałam/em te zasady w moim życiu i nie działa - a ja powiem - masz rację - dlaczego? Otóż dlatego, że wyobraź sobie, iż spotykasz kogoś kto ma piękny salon, zaprasza Cię, mówi przyjdź, zobacz! Może to coś dla Ciebie? Idziesz ale salon jest zamknięty a Ty oglądasz to, co w nim się znajduje - np. piękne ekskluzywne rzeczy przez szybę - co czujesz? Co myślisz? Zaproszono Cię, ale nie możesz z tego co w salonie się znajduje skorzystać, więc to tak samo jak z przeczytanymi książkami. Czego zabrakło żebyś mógł/ mogła wejść do &#8222;salonu &#8222;? KLUCZA - prawda? takiego klucza zabrakło, żeby móc korzystać z wiedzy zawartej w książkach a taki KLUCZ otrzymasz na warsztatach.

Więc na warsztatach nauczysz się jak być szczęśliwym i przyciągać do siebie pomyślne wydarzenia. Poznasz co to jest świadomość ubóstwa i zamienisz ją na świadomość pomyślności i dostatku.
Prowadząc warsztaty pracuję z każdym uczestnikiem indywidualnie, aby pomóc mu w rozwiązaniu jego problemów. Warsztaty organizujemy w małych grupach, gdyż wtedy jest czas, aby każdemu pomóc i nauczyć każdego z osobna technik pracy nad sobą, które dobierane są indywidualnie dla każdego z uczestników.
Ewa Adamska

Warsztaty odbędą się 19-20 maja 2012 roku.
Trwają dwa dni: sobota-warsztaty grupowe, niedziela-zajęcia indywidualne.

Miejsce warsztatów : Świat Terapii Naturalnych EDEN
ul. Piękna 46, (Ogrody)
Poznań 60-589
Koszt: 400zł (za 2dni)

Zapisy pod numerem telefonu 605499484 oraz 618475313
"Zrób pierwszy krok w wierze. Nie musisz widzieć całej drogi. Po prostu zrób pierwszy krok"
Martin Luther King


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl