Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

* Poznaj Swojego AnioŁa Karmicznego *

(WrocŁaw, Wroclaw, )
* Poznaj Swojego AnioŁa Karmicznego *


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Osoby zainteresowane tematem angelologii, zapraszamy do poznania osobistego Opiekuna Duchowego jakim jest Anioł Karmiczny (Urodzeniowy).

Choć każda kultura ma inną nazwę tej boskiej istoty, to zawsze oznacza ona posłańca, który wypełnia wolę Boga i pośredniczy między Bogiem a człowiekiem. W chrześcijaństwie, judaizmie oraz islamie istoty te przyjmują nazwę Aniołów. W hinduizmie i buddyzmie zwą się Dewami. W mitologii japońskiej &#8211; Kami. Na każdym kontynencie członkowie plemion mają swoich przewodników duchowych do których zwracają się o pomoc, ochronę i pomyślność w życiu codziennym.


Anioł Karmiczny ( Regent, Wcieleniowy) jest najbardziej znany w całej grupie aniołów osobistych. Chroni i pomaga człowiekowi w jego relacjach ze światem i boską energią. Ponieważ ta boska istota potrafi poruszać się we wszystkich sferach bytu, jego siła należy do najbardziej kreatywnych. Jego pomoc i ochrona często przybywają nieoczekiwanie i w bardzo nietypowych formach. Pojawia się w sposób właściwy swojej duchowej naturze, a człowiek ograniczony do swoich zmysłów i polegający na rozumie często nie potrafi go dostrzec i prawidłowo się z nim komunikować. Anioł Urodzeniowy pomaga człowiekowi wejść w kontakt ze światem, najczęściej poprzez wyraz twórczy. Pomaga również odkryć cel inkarnacji oraz wspiera w jego realizacji. Dodaje siły i odwagi w różnych płaszczyznach na planie świata materialnego. Uczy obdarzać siebie miłością czystą i bezwarunkową jak i kochać i akceptować innych według najważniejszego przykazania "Kochaj bliźniego swego, tak jak siebie samego".

Aby zamówić portret Anioła Osobistego niezbędne jest podanie daty urodzenia. Opis zawiera dokładną charakterystykę Anioła m.in.: jego energie planetarne, kolor hierarchiczny, kryształ, godzinę wpływu i najlepszego kontaktu, oraz jego przesłanie dla człowieka.

Kontakt: Centrum holistyczne Inspiracja tel.: 784 936 120


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl