Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zdejmowanie Klątw i Uroków. Oczyszczanie Energetyczne Osób, Domów, Firm. Badanie

(Warszawa / cały kraj, Warszawa, )
Zdejmowanie Klątw i Uroków. Oczyszczanie Energetyczne Osób, Domów, Firm. Badanie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zdejmowanie Klątw i Uroków z Osób, Domów, Biur, Firm wraz z Oczyszczaniem Energetycznym

Jak zdjąć klątwy, zdejmowanie klątw i uroków, odczynianie klątw i uroków, klątwy, uroki, egzorcyzmy,
odprowadzanie dusz, duchów, bytów, usuwanie szlaków astralnych, czarów, zaklęć, magii, oczyszczanie aury, czakr i wcieleń.

Te wszystkie pytania i stwierdzenia zmierzają do jednego - czujemy, że ktoś lub coś w Nas, w naszym mieszkaniu, domu, biurze, firmie blokuje prawidłowy obieg energii, nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, relacje międzyludzkie, harmonijny rozwój i finanse firmy.

To wszystko może świadczyć o tym, że na Nas lub na w/w przestrzenie naszych działań została nałożona klątwa, urok lub występują inne z w/w obciążeń.

W takim przypadku można sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przystąpić do zdejmowania klątw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych, które również mogą wystąpić.

W tym celu należy dostarczyć:

1.zdjęcie osoby /nie starsze niż 5 lat/
2.imię i nazwisko,
3.datę urodzenia
4.miasto zamieszkania

Jeżeli dotyczy to mieszkania, domu, biura, firmy, terenu pod zabudowę to konieczne będzie dostarczenie planu pomieszczeń lub terenu albo ksero rysunku technicznego dotyczącego tych lokalizacji lub własnoręcznie wykonanego najprostszego szkicu z dołączonym przez właściciela, wpisem imienia i nazwiska, datą urodzenia i adresem obiektu.

Powyższe materiały należy przesłać

poprzez formularz kontaktowy

lub na adres email z naszej strony www

Po ich dostarczeniu przystępujemy do badania energetycznego na okoliczność wystąpienia klątw, uroków czy innych blokad i zanieczyszczeń.

Badanie energetyczne jest bezpłatne i wykonujemy je na odległość.

Z przeprowadzonego badania przesyłamy informacje zwrotną.

Po potwierdzeniu i uzgodnieniu ze zleceniodawcą warunków wykonania zlecenia, przystępujemy do zabiegu zdejmowania klątw, uroków i innych blokad oraz do oczyszczania energetycznego.

Zabieg zdejmowania klątw i uroków wraz z oczyszczaniem energetycznym jest wykonywany bezpośrednio z udziałem pacjenta w gabinecie

lub na jego życzenie, po uzgodnieniu, jest wykonywany w sposób zdalny, ze zdjęcia na odległość.

Z tak wykonanego zabiegu przesyłamy szczegółowe sprawozdanie.

W naszych zabiegach stosujemy nowe metody odpowiadające Energiom XXI Wieku
i dostosowane do Aktualnej Sytuacji Energetycznej Ziemi.

Zapraszamy do kontaktu

kom. 668 291 316
tel. 22 670 07 29

Centrum Zdrowia i Urody DAR


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl