Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zapraszamy na 6-dniowe warsztaty zdrowotne z Wandą Wegener!

(Marina Hotele, Szczecin, ul. Twardowskiego 12, Szczecin, )
Zapraszamy na 6-dniowe warsztaty zdrowotne z Wandą Wegener! Zapraszamy na 6-dniowe warsztaty zdrowotne z Wandą Wegener! Zapraszamy na 6-dniowe warsztaty zdrowotne z Wandą Wegener! Zapraszamy na 6-dniowe warsztaty zdrowotne z Wandą Wegener!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!
Witaj! Charyzmatyczna psycholog Wanda Wegener przygotowała dla Ciebie SPECJALNE zajęcia, na których KROK PO KROKU dowiesz się, co zrobić, aby:

- odzyskać zdrowie
- i odzyskać uśmiech!

Rewelacyjna skuteczność technik wizualizacyjnych w procesach zdrowienia została potwierdzona naukowo i zweryfikowana wynikami badań lekarskich w tak wielu przypadkach, że nie pozostawia cienia wątpliwości. Jeśli historia Twojej choroby przepełniona jest cierpieniem i bezradnością, to znaczy, że nadszedł czas, aby poszukać jej prawdziwych, podświadomych źródeł i efektywnie je oczyścić.

Proponowana METODA opiera się właśnie na pracy z podświadomością. Nauczysz się, jak wykorzystać POTĘGĘ swojej wyobraźni do aktywacji zdrowych i silnych mechanizmów wewnętrznych. One są w każdym z nas. Nauczymy Cię, jak do nich dotrzeć. Jeśli tylko wykażesz chęć, pilność, systematyczność - SUKCES gwarantowany!

Zapamiętaj, że po powrocie z warsztatów nie zostaniesz sam :)

Do towarzystwa możesz mieć fantastyczną książkę o SEKRETACH nabytej na kursie wiedzy, komplet płyt z wizualizacjami, nagrania nocne - których SŁUCHASZ PODCZAS SNU i jednocześnie ZDROWIEJESZ - oraz możliwość kontaktu z autorką: psychologiem, ekspertem od nieuleczalnych chorób i trudnych sytuacji życiowych. Przyjdź/przyjedź na warsztaty lub kursy przez nią prowadzone. To wystarczy - dostaniesz takiego KOPA DO DZIAŁANIA, że wrócisz doskonale odmieniony! Będziesz samodzielnie w domu korzystać z METOD samoleczenia. W gorszych chwilach (jeśli nadejdą) masz gwarancję pomocy życzliwego Tobie człowieka.

TERMINY I CENY
Terminy najbliższych warsztatów 6-dniowych w Szczecinie.

data: 20-26.05.2012 r., koszt: 2600 zł, ilość miejsc: ograniczona do 12 osób

Uwaga! Cena zajęć nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia. Osobom zamiejscowym polecamy hotel:

Marina Hotele sp. z o.o.

ul. Twardowskiego 12

Szczecin

tel. 91 434 57 96, 91 433 75 01

www.marinahotele.pl

Warunki są bardzo dobre, ceny noclegów umiarkowane (pokój 2-osobowy: 125 zł/doba), wyżywienie na miejscu. Zajęcia będą się odbywały na terenie tego hotelu.

REZERWACJA
Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w wysokości 30% należności (850 zł).

Nr konta: 50 1020 5558 1111 1154 5920 0067

KONTAKT
Joanna Grabowska
tel. 600 415 149

Zdecyduj teraz i uwolnij swoje naturalne umiejętności zdrowienia - nauczymy Cię, jak to zrobić!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl