Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

WykŁad Dr Preeti Agrawal Dla Kobiet

(WrocŁaw, Wroclaw, )
WykŁad Dr Preeti Agrawal Dla Kobiet


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZAPRASZAMY
NA WYJĄTKOWY WYKŁAD DLA KOBIET
DR PREETI AGRAWAL

13 MAJA
18.00-21.00
HOTEL WROCŁAW, ul. Powstańców Śl. 7


TEMAT SPOTKANIA I WYKŁADU:

SIŁA JEST W TOBIE
JAK ODKRYĆ I ZACHOWAĆ ZDROWIE CIAŁA, UMYSŁU
I DUSZY NA KAŻDYM ETAPIE ŻYCIA

Wstęp: 35 zł

ZGŁOSZENIA I WIĘCEJ INFORMACJI:
www.5wymiar.com
5wymiar@5wymiar.com
tel. 725 292 121


PODCZAS 3-GODZINNEGO SPOTKANIA
DR PREETI AGRAWAL
UDZIELI PORAD I KONSULTACJI
DOTYCZĄCYCH ZDROWIA I URODY ORAZ BUDOWANIA ŚWIADOMOŚCI SWOJEGO CIAŁA

Doktor Preeti Agrawal zapozna nas z różnymi aspektami zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego oraz podpowie, jak możemy pomagać sobie w osiąganiu harmonii i zdrowia. Ciało, umysł i dusza to jest jedna całość. Gdy nie akceptujemy swojego ciała, nie może ono poprawnie funkcjonować, ani rozwijać się. Zaczyna wtedy chorować, nie jest też w stanie samo się uzdrowić. W dzisiejszych czasach brak akceptacji siebie jest główną przyczyną chorób, jakie nas dotykają.
Temat spotkania obejmuje budowanie własnej mocy i wartości kobiety, przełamywanie barier psychicznych oraz źródeł braku akceptacji siebie i ciała. Przekażemy cenne i praktyczne wskazówki jak zaakceptować, wspierać i wzmacniać własne ciało. My kobiety na nowo musimy odkryć i prawdziwie uwierzyć, że jesteśmy dla siebie najlepszymi lekarzami! Aby jednak w pełni wykorzystać tkwiący w nas ogromny potencjał, warto otworzyć się na wiedzę i wciąż poznawać siebie. Pozwoli to w każdej sytuacji pomóc sobie, podejmując częściej działania profilaktyczne zamiast konieczności poddawania się procesowi leczenia. Ten wykład z pewnością pomoże poznać wiele aspektów kobiecej mocy oraz podpowie jak dokonywać mądrych wyborów dotyczących swojego zdrowia i budowania nowej siebie - kobiety, którą w pełni kochamy, szanujemy i akceptujemy.

Dr Preeti Agrawal jest doktorem nauk medycznych, specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Jest prezesem Fundacji Kobieta i Natura, prowadzi we Wrocławiu Szkołę Świadomego Macierzyństwa. Jest autorką wielu książek i filmów. Wyznaje zasadę podejścia holistycznego, opierającego się na założeniu, że leczy się człowieka, a nie jego choroby.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl