Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Warkoczyki syntetyczne i dredloki NAJTAŃSZE Olsztyn

(Olsztyn, Olsztyn, )
Warkoczyki syntetyczne i dredloki NAJTAŃSZE Olsztyn


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Warkoczyki syntetyczne i dredloki NAJTAŃSZE Olsztyn

WITAM !

Na mojej aukcji proponuję robienie lub zdejmowanie i przeplatanie warkoczyków afrykańskich.

NAJTAŃSZE w Polsce !!!

Oto kilka niezbędnych informacji, a zarazem odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytanka. :) Jak wykonuję warkoczyki i co to takiego? Otóż to nic trudnego. Wykonuję je z Twoich włosków i kilku paczek włosów syntetycznych (na ogół ok. 5- 6), aby je przedłużyć, wyrównać i przede wszystkim zagęścić. Do zabiegu nie używam niczego poza specjalnym grzebieniem, włosami i spinkami, tzn. nie obciążam i nie zniszczę Twoich włosów różnymi preparatami, dzięki czemu będą one "odpoczywać" przez czas noszenia tej fryzurki, tj. ok. 4 miesięcy, aczkolwiek możesz je nosić do momentu, aż ich odrost będzie Ci przeszkadzał. Wyjaśniłam więc także kwestię czy niszczą one Twoje włosy i jak długo można je nosić? Warkoczyki zakończam przez zgrzanie tylko włosów syntetycznych (dlatego warkoczyki zawsze są choć minimalnie dłuższe od Twoich włosów - aby ich nie spalić). Przy włosach jasnych maczam końcówki w wosku. A teraz ukłon w waszym kierunku :) - otóż ilość, grubość, długość, kolor i zakończenie warkoczyków możesz sobie wybrać sama. Nie odmówię jednak udzielenia informacji i porad w tej sprawie. Standardowo głowę dzielę na "kratki" 1cm x 1cm i robię warkoczyki długości 60-70 cm. Nie obciążają one zbytnio głowy i wyglądają bardzo korzystnie. Paletę kolorów wysyłam Ci na maila bądź gg - sama możesz obejrzeć, zdecydować itp., ale także sama dobieram odpowiedni kolor o ile chcesz. O pielęgnacji warkoczyków informuję indywidualnie podczas wykonywania usługi, ale zachęcam do zadawania pytań na gg. :) Tak jak wyżej pisałam warkoczyki możesz nosić do czasu, aż odrost będzie Ci przeszkadzał, ale nic straconego ! Można je przeplatać i nosić kolejne kilka miesięcy. Po tym czasie należy niestety całość zdjąć i jeśli chcesz - założyć na nowo na całej głowie. Chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestie zdrowotne Twoich włosów, otóż jeśli będziesz je nosić zbyt długo i bez przeplatania to rozplątanie ich stanie się bolące, czasochłonne i możesz utracić dość sporo swoich włosów, czego wolelibyśmy uniknąć. :) Standardowe zdejmowanie to bardzo prosty zabieg, który nie powinien zbytnio boleć, jest jednak czasochłonny o czym wyżej już wspomniałam. A i koszty rosną wraz z czasem wykonywania usługi. Zaplatanie trwa średnio do 10 godzin. Zależy od grubości, długości itd., dlatego musisz sobie zarezerwować cały dzień. W razie jakichkolwiek obsunięć pojedynczych warkoczyków, wystąpienia krostek, bóli głowy czy tym podobnych proszę o szybki kontakt - udzielę porad.

Co do dreadlocków to tak:

Wszystko jest bardzo podobne do warkoczyków, a różni się tylko tym, że wplata się nie włosy syntetyczne, a właśnie dredy syntetyczne.

Kolejną ważną kwestią jest fakt, iż warkoczyki robię i zdejmuję na miejscu lub u Ciebie :)

W obrębie Olsztyna dojeżdżam na mój koszt i spotykamy się na przystanku lub w charakterystycznym miejscu, poza granicami Olsztyna należy doliczyć koszty dojazdu w dwie strony i uzgadnić miejsce spotkania.

A oto i cennik:

* Warkoczyki z włosów syntetycznych robione od zera na całej głowie:

- Do ramion 200zł
- Do łopatek/połowy pleców/pasa (do 70 cm) 250 zł
- Do 85 cm - 300 zł
- Do 110 cm - 450 zł

* Przeplatanie

- Dla moich klientek 1/2 ceny wyjściowej
- Dla obcych klientek 2/3 ceny wyjściowej

* Zdejmowanie warkoczyków

- Dla moich klientek 1/3 ceny wyjściowej
- Dla obcych klientek 1/2 ceny wyjściowej

* Dreadlocki długości ok. 60 cm (50 sztuk) &#8211; 300 zł

* Założenie Twoich dreadlocków - 100 zł

* Przeplatanie dreadlocków &#8211; dla moich klientek 40 zł, dla obcych klientek 50 zł

* Zdejmowanie &#8211; dla moich klientek 30 zł, dla obcych klientek 40 zł

* Pojedyncze warkoczyki i dreadloki : cena paczek syntetyków 4 zł od każdej sztuki.

KONTAKT: gg 9648724 i tel. 783252294 (proszę o smsy)

OLSZTYN i okolice zapraszam :)

Zamieszczone zdjęcia są tylko i wyłącznie efektem MOJEJ pracy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl