Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Warkoczyki syntetyczne, dready, dredy, dredloki, Salon Alternatywny, Bydgoszcz

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )
Warkoczyki syntetyczne, dready, dredy, dredloki, Salon Alternatywny, Bydgoszcz Warkoczyki syntetyczne, dready, dredy, dredloki, Salon Alternatywny, Bydgoszcz Warkoczyki syntetyczne, dready, dredy, dredloki, Salon Alternatywny, Bydgoszcz Warkoczyki syntetyczne, dready, dredy, dredloki, Salon Alternatywny, Bydgoszcz


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Po więcej info zapraszamy na nasz a stronę: http://www.alternatywny.com.pl »

W ofercie: warkoczyki syntetyczne, dobierane, naturalne, dready, dredloki, przedłużanie włosów, kolorowe pasemka.

Salon Alternatywny
ul. Podwale 11/9 (w podwórzu)
85-111 Bydgoszcz
tel. 505 525 372
http://www.facebook.com/salon.alternatywny »


Warkoczyki syntetyczne wykonywane są z włosów syntetycznych najwyższej jakości. Zaletą włosów syntetycznych jest ich lekkość. Do zaplecenia fryzury zużywa się około pięciu paczek włosów syntetycznych, co nie obciąża włosów naturalnych. Kolejną zaletą jest ich szeroka gama kolorystyczna. Oprócz całego wachlarza odcieni naturalnych, takich jak blondy, brązy, czarne czy rudości, dostępne są również kolory niestandardowe, np. czerwony, niebieski, żółty itd. Tak szeroki wybór kolorów daje możliwość niepowtarzalności każdej fryzury. Warkoczyki syntetyczne dają również doskonałą okazję do nieinwazyjnej zmiany koloru włosów. Zaplatając warkoczyki w innym kolorze niż obecny, nie ma potrzeby wcześniejszego farbowania włosów naturalnych. Cieszy się to szczególną popularnością wśród kobiet, które pragną odhodować swoje naturalne włosy.

Warkoczyki syntetyczne można zapleść już na włosach długości 7 cm. Jest to jedyny warunek, aby móc przedłużyć i pogrubić fryzurę warkoczykami. Zaplatanie warkoczyków na włosach krótszych mija się z celem, ponieważ warkoczyki takie mogą się zsuwać. Można oczywiście zapleść warkoczyki nie na całej głowie; w ten sposób powstają irokezy z warkoczyków, crust (warkoczyki z tyłu głowy) lub inne fryzury, np. z wygolonym jednym bokiem czy z pozostawioną grzywką. Warkoczyki można zaplatać zarówno na włosach prostych, falowanych czy kręconych, farbowanych, rozjaśnianych oraz w naturalnym kolorze. Najmłodszym klientom naszego salonu zaplatamy pojedyncze kolorowe warkoczyki zakończone kolorowym koralikiem.

Warkoczyki syntetyczne to fryzura na około 3 miesiące (jest to fryzura czasowa). Po tym czasie można warkoczyki rozpleść i włosy wracają do stanu poprzedniego, nie ma potrzeby obcinania włosów. Czas zaplatania warkoczyków wynosi około 5 godzin. W tym czasie dzielimy włosy na równe pasma i na każdym z nich zaplatamy warkoczyk, pogrubiając go i przedłużając włosami syntetycznymi. Ilość warkoczyków na głowie waha się pomiędzy 100 s 200 szt. (zależy to od indywidualnej ilości, grubości i kondycji włosów oraz grubości wykonywanych warkoczyków). Oprócz standardowej grubości warkoczyków zaplatamy warkoczyki cienkie: jest ich więcej i są drobniejsze. Wybór grubości warkoczyków zależy od osobistych upodobań. Również długość warkoczyków jest sprawą indywidualną, można zapleść warkoczyki do ramion, do połowy pleców lub nawet do pasa. Długość warkoczyków ma wpływ na różnorodność upięć, które można uzyskać nosząc warkoczyki. Im dłuższe warkocze, tym więcej fryzur można nosić. Po zapleceniu warkoczy standardowo pokazujemy kilka przykładowych uczesań. Przykłady fryzur można obejrzeć w naszej galerii zdjęć.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl