Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Warkoczyki Bez Przypalanych Koncówek, Cornrowsy I Dready

(Poznań , Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Masz ochotę na warkoczyki? tu dowiesz się więcej, o ofercie, uwagach i przestrogach. Wszystko w tematyce fryzur Afro-amerykańskich.


Oferuję usługi fryzjerskie w zakresie:
(Zależy mi na jakości, wykonane fryzury są moją marką)

warkoczyki z doczepianymi włosami...................................................250-600zł
cornrowsy z włosów naturalnych........................................................50-150zł
cornrowsy z dobieranymi włosami......................................................100zł-200zł
wszelkie połączenia cornrowsów z wolno wiszącymi warkoczykami..........200-350zł
dready...........................................................................................400-800zł


*cornrowsy - włosy plecione przy głowie (wykonuję wszelkie wzory i pomysły)
*Warkoczyki oferuję: proste, falowane, kręcone!!! NOWOŚĆ!!!


Kontakt telefoniczny: 506-202-351

Zachęcam do obejżenia zdjęć fryzur wykonanych przeze mnie.


> Fryzury wykonuję u siebie w domu, bądź w domu klientki, włosy muszą mieć długość conajmniej 4cm, zrobione warkoczyki utrzymują się do 3 miesięcy.

> Posiadam niezbędne doświadczenie i praktykę, wszystkiego uczyłam się od Afrykanek posiadających własne salony fryzjerskie oraz stylistek mody Afro- amerykańskiej, wykonuję warkoczyki już od lat. Wykonuję warkoczyki profesjonalnie, używając niezbędnej wiedzy.

> Warkoczyki, cornrowsy i dready można normalnie MYĆ! Całą instrukcję pielęgnacji przedstawiam podczas wykonania zabiegu, a później uczę możliwych upięć, paru tricków jak związywać warkoczyki szybko i łatwo.

> W ciągu 3 miesięcy noszenia warkoczyków włosy się zregenerują i odpoczną, nie prawdą jest, że włosy się niszczą! Tylko niewłaściwie zaczepione o włos, sztuczne włosy, będą powodować niepotrzebne napięcie, a nawet wyrwanie włosa.

>>>>>>> UWAGA <<<<<<<<

Wykonanie warkoczyków jest drogim zabiegiem, dlatego przeczytaj najpierw to i nie trać swoich pieniędzy.

Przeglądając oferty widziałam wielokrotnie, oferty wykonania takich zabiegów fryzjerskich NIEPROFESJONALNIE, nawet przez salony fryzjerskie!!!!!!!

> końcówki warkoczyków NIE powinny być przypalone, powinny zostać poddane zabiegowi, który powoduje skrecenie sztucznego wlosia i wygladzenie go, co daje efekt &#8222;frędzelków&#8221; na końcówkach i pozwala zachować fryzurze naturalny efekt włosów. (Kanekalon - tworzywo, z którego jest wykonany sztuczny włos, potraktowany w odpowiedni sposób upodobnienia się do naturalnego włosa)

> NIE dajcie sobie zrobić mopa na głowie! Wiele niedoświadczonych osób, które dowiedziało się jak robić warkoczyki, wogóle nie zwraca uwagi na to, jak rozmieszczają warkoczyki, czy pokryją skórę głowy, czy też zostawią otwarte placki na głowie, bądź na odwrót, żeby nie było placków na głowie robią ogromną ilość warkoczyków i to dużych i efekt MOPA gotowy (co było na początku moim problemem również), do czasu, aż dowiedziałam się jak w prosty sposób tego unikać.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl