Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie "tradycyjne Stawianie Baniek Lekarskich"

(WrocŁaw, Wroclaw, )
Szkolenie "tradycyjne Stawianie Baniek Lekarskich"


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
SZKOLENIE "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH &#8211; OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH"
Nieuchronnie przyszła jesień. Choć piękna i romantyczna w swych barwach, kojarzy się również z katarem, zimnem i wilgocią. Nasze babcie znały sposób, który zabezpieczał przed grypą, infekcjami i zapaleniami dróg oddechowych, nie tylko w trakcie dżdżystej jesieni, ale i przez całą mroczną zimę, a sposób ten był nadzwyczajnie prosty, bezbolesny, bez działań ubocznych &#8230; szybki i skuteczny!

Tym wyjątkowym sposobem terapii jest TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH &#8211; OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH, w celu wyleczenia z zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed wietrzną, deszczową i zimną pogodą.

Centrum holistyczne INSPIRACJA we Wrocławiu zaprasza na szkolenie, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się metody stawiania baniek lekarskich, ogniowych i (alternatywnie) bezogniowych. Na szkoleniu uczymy jakie są wskazania i (co najistotniejsze) przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać profilaktycznie i jak często, od jakiego momentu życia i do jakiego wieku. Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia szkolenia może ulec zmianie. Również z tego powodu maksymalna ilość uczestników to 10 osób. Decyduje kolejność zapisów.

Szkolenie zakończone wydaniem Certyfikatu (w języku polskim i angielskim).

KOSZT: 280 zł. (w cenie materiały szkoleniowe) lub 350 zł (materiały szkoleniowe plus 20 sztuk baniek lekarskich).

Obowiązuje zaliczka: 200 zł (do 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia) PKO S.A.

Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 20.10. lub 03.11. 2012 r. (godz. 11.00 &#8211; 18.00)

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12

INFORMACJE I ZAPISY: tel.: 784 936 120, 509 354 808.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl