Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Szczególny Przekaz Uzdrawiania

(Płock Piłsudskiego 31, Płock, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Kochani
Spotykamy się w tym bardzo ważnym czasie po raz kolejny. Tym razem nasze spotkanie będzie wyjątkowe i szczególne. Na początku opowiem Wam krótko o nowej metodzie, którą poznałem nie dawno a już pragnę się nią z Wami podzielić. Uważam i to jest moje zdanie i moja Prawda na ten temat, że jest ona rewelacyjna Prosta nad podziw i bardzo skuteczna. Opowiem też o szczególności tego okresu i pułapkach z tym związanych, data 21.12 i kody związane z tą datą.

Później za Waszą zgodą poprowadzę dla Was
sesje zbiorową metodą SOUL BODY FUSION bo właśnie o tej metodzie mówimy. Następnie bardzo krótka rozmowa o odczuciach i taka też medytacja witająca Was w Domu Światła Waszym Prawdziwym Domu. na zakończenie poprowadzę zbiorowy Przekaz Uzdrawiania ale tym razem będzie on szczególny mianowicie będzie on Wam pomocny do Waszego Przejścia i uwolnienia się od ograniczeń Trzeciego wymiaru Istnienia.

To tak w wielkim skrócie o szczegółach porozmawiamy na miejscu myślę, że naprawdę warto skorzystać z tego jakże szczególnego połączenia mocy Boga Żródła i Boga w Nas Naszej Duszy bo z tymi Energiami będziemy pracować, należy też pamiętać o wyjątkowym czasie w którym się znajdujemy. W imieniu swoim i Organizatorów serdecznie zapraszam.
Mariusz Siejak


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl