Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Świeże bałtyckie RYBY dla CIEBIE w Krakowie, prosto z KUTRA!

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DOSTARCZANY od rybaków z Wybrzeża bezpośrednio do KRAKOWA, po wcześniejszym zamówieniu KONSUMENTA, bezpośrednio &#8222;DO JEGO RĄK&#8221;, ŚWIEŻE BAŁTYCKIE RYBY jak DORSZ, TROĆ BAŁTYCKA, ŁOSOŚ BAŁTYCKI SREBRNY, FLĄDRA i inne (napisz do nas e-mail, a przyślemy Ci aktualny asortyment).


DOSTAWY:
MIEJSCE DOSTAW: we wcześniej wspólnie uzgodnionym z Konsumentem terminie, godzinie i MIEJSCU (np. wybrany parking) W KRAKOWIE. Możliwość dostaw do domów i mieszkań.
TERMINY i REALIZACJA: dostawy do danego miasta w ustalonym terminie i co tydzień realizowane są pod warunkiem zebrania minimum logistyczno- kosztowego.
Dostawa może być nieoczekiwanie odwołana w nieoczekiwanych przypadkach, jak sztorm na morzu, zakaz połowu itd.
INFORMOWANIE: o powyższych na bieżąco i natychmiast informowani są składający zamówienie Klienci, za pomocą (w wybranej przez siebie formie) tj.: telefonicznie i/lub e-mai&#8217;owo i/lub sms-owo.


NASZE RYBY to NIEPOWTARZALNY SMAK, ŚWIEŻOŚĆ i ZDROWIE ponieważ:
- Nigdy NIE BYŁY MROŻONE*, a transportowane są w lodzie i chłodzie w kontrolowanej temperaturze jako pakowane próżniowo, bezpośrednio OD RYBAKÓW (lub PRZETWÓRCÓW) W CIĄGU DO 24 GODZIN DO KONSUMENTA.
- Kupowane są przez nas dopiero po zamówieniu Konsumenta


AKTUALNIE PROMOWANY PRODUKT (promocja trwa do 19 lutego 2012 roku-data złożenia zamówienia):
DORSZ świeży TUSZA z głową 13,99 zł/kg
Opakowanie jednostkowe: folia vacum (pakowanie próżniowe), waga: +/- 3 kg
Cena zawiera podatek vat i jest ostateczną (tj. transakcja nie zawiera żadnych innych ukrytych kosztów dla Klienta, w sprzedaży i na warunkach jak opisane w niniejszym ogłoszeniu)
Dodatkowa informacja, promocyjne rabaty dotyczące danego produktu nie sumują się, a udzielany jest ten, który jest najkorzystniejszy dla Klienta.


ZAMÓWIENIA
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie jak i e-mail&#8217;owo.
Realizacja zamówienia- sprzedaży dopiero po obopólnym ustaleniu terminu i miejsca.
Warunkiem realizacji zamówienia MOŻE BYĆ wpłata sprzedającemu zaliczki w wysokości 10% wartości transakcji!
Zadaj pytanie już teraz, zamów aktualną ofertę lub produkt.

Jeśli w danej chwili kiedy Państwo dzwonią nie odbieram, pracuję akurat z innym Klientem- oddzwonię najszybciej jak będę mógł jeśli wyświetla się Państwa numer. Jeśli nie, proszę np. wysłać sms lub zadzwonić ponownie.


Serdecznie zapraszam!
Stach
tel. 691-544-293

Uwaga, PREMIUJEMY!:
W każdym tygodniu (w okresie do końca lutego 2012) pierwsze trzy złożone ZAMÓWIENIA o wartości powyżej 150 złotych, NA DOSTAWĘ W TYGODNIU NASTĘPNYM, premiujemy rabatem 15%!
Dodatkowa informacja, promocyjne rabaty dotyczące danego produktu nie sumują się, a udzielany jest ten, który jest najkorzystniejszy dla Klienta.* Ciekawostka z rynku sprzedaży ryb w Polsce, dot. pojęcia &#8222;ŚWIEŻA&#8221; ryba morska
Często, ryby na naszym rynku oferowane jako &#8222;świeże&#8221;, transportowane np. z Alaski, są wcześniej zamrażane i rozmrażane. Zwłaszcza niezgodne z technologicznym procesem zamrażanie i rozmrażanie, wpływa często w istotny i negatywny sposób na ich strukturę mięsną. Z naszych kontaktów handlowych wynika, że zdarza się, że tej wiedzy rynkowej nie posiadają nawet szefowie kuchni w nie byle jakich restauracjach&#8230; =)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl