Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Studio Fryzur LUQERO w Ropczycach

(Ropczyce, Ropczyce, )
Studio Fryzur LUQERO w Ropczycach Studio Fryzur LUQERO w Ropczycach Studio Fryzur LUQERO w Ropczycach Studio Fryzur LUQERO w Ropczycach


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo to właśnie z myślą o Was na terenie Ropczyc stworzone zostało profesjonalne Studio Fryzur LUQERO. W tym miejscu, w miłej i przyjemnej atmosferze zarówno Panie jak i Panowie otrzymają wysoką jakość usług z rąk naszego doskonale wyszkolonego personelu. Nasze inspiracje czerpiemy z indywidualności naszych Klientów, jednak mimo wszystko potrafimy słuchać i podążać drogą wskazaną nam przez Klienta. Starannie dobrany personel to wysokiej klasy profesjonaliści, kochający swój zawód.

Stylista jest artystą, kreatorem obdarzonym talentem, estetycznym zmysłem i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Swoją prace traktuje jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuje się w to, co robi , gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą nas klienci jest dla nas największym źródłem satysfakcji.

Nazwa LUQERO
Oznacza najwyższą jakość świadczonych usług fryzjerskich, opartą na doświadczonych i kreatywnych stylistach mających do dyspozycji najlepsze produkty fryzjerskie firmy Lecher i Lisap.
Wystrój salonu LUQERO opiera się na jasnych nowoczesnych, efektownych kolorach. Elegancja i prostota tworzą nasze nowatorskie Studio o niepowtarzalnej atmosferze.

LOKALIZACJA:
ul. Ks. Jana Zwierza 4,
39-100 Ropczyce,
woj. podkarpackie

KONTAKT:
http://www.luqero.pl, »
studio@luqero.pl,
Tel. 725 613 001,
właściciel Anna Siempińska
Nasi fryzjerzy: Marta Przystaś, Dorota Wojnarowska, Magdalena Jezior


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl