Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Psychoterapia z zastosowaniem sztuki i psychodramy

(Zielona Góra ul. Stokrotkowa 8, Zielona Góra, )
Psychoterapia z zastosowaniem sztuki i psychodramy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Podobnie jak rynek sztuki również teatr życia wypełniony jest tylko ograniczoną iloscią pełnowartościowych, cennych oryginałów. W znakomitej większości spotykamy kopie, druki maszynowe lub falsyfikaty. Też człowiek, który nie dąży do tego by stać się (tym wyjątkowym i niepowtarzalnym) oryginałem jest tylko słabszą lub lepszą kopią - odwzorowaniem już istniejącego, powtarzalnego, tego mieszczącego się w tzw. normach społecznych. Nie bogatsze, nie uboższe ale właśnie takie wpisanie w określone ramy spełniające określone oczekiwania, właśnie takie przewidywalne, właśnie takie ... w których tak trudno jest żyć.

A przecież każdy w duszy jest inny, niepowtarzalny, wyjątkowy. Każdy ma prawo do własnego niepowtarzalnego życia. Jest to prawo naturalne - prawo odegrania w teatrze życia roli naturalnej - tj. roli adekwatnej z pragnieniem duszy. Jeżeli tego wewnętrznego głosu nie chcesz słyszeć musisz szukać pomocy w uzależnieniach, depresji lub chorobie.
Ty wybierasz!
Traktuję każdego człowieka jako jedyną w swojej istocie, wyjątkową rzeźbę a moją rolą i zadaniem psychoterapii jest wyrzeźbienie tego niepowtarzalnego oryginału będącego obrazem duszy.
Bolesław Trojan

tel. 888 636 297
Zielona Góra ul.Stokrotkowa 8
Więcej na: www.otn.bloog.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl