Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przewóz osób niepełnosprawnych

(Kraków, Kraków, )
Przewóz osób niepełnosprawnych Przewóz osób niepełnosprawnych Przewóz osób niepełnosprawnych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Świadczymy najlepsze usługi transportowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo, poruszających się na wózkach lub mających innego rodzaju trudności w samodzielnym przemieszczaniu się.
Nasza obecność na rynku jest próbą otwarcia się na potrzeby zarówno osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i tych, którzy z jakichkolwiek innych przyczyn mają problemy z poruszaniem się. Chcemy ułatwić im przemieszczanie się po terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i okolic.

damian@crack-on.pl
tel.509 966 225

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Luty, 2011  10:47Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl