Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przekaz Uzdrawiania Darami Ducha Świętego

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przekaz Zbiorowy Uzdrawiania Darami Ducha Świętego

Już od kilku lat w Polsce zagościł w Polsce Przekaz Uzdrawiania Darami Ducha Świętego jak do tej pory czekaliśmy nieraz cały rok na jakiegoś uzdrowiciela z USA bo tylko Oni prowadzili takie przekazy.
Teraz od nie dawna po odpowiednim przeszkoleniu i praktyce odbytej u boku Najlepszych wychodzę do Was wszystkich Kochani z otwartym sercem by nieść Wam doświadczenie Dotyku Ducha Świętego. By każdy z Was mógł osobiście doświadczyć tego dotyku Miłości.
Przekaz Zbiorowy różni się tu jednak od tych znanych z TV. Każdy może na nim podejść indywidualnie do Prowadzącego a ten poświęca tyle czasu osobie ile trzeba bynajmniej ja tak właśnie robię.
Taki Przekaz jest bardzo pomocny przy wielu schorzeniach i dolegliwościach ciała fizycznego jak również stanowi nieopisaną pomoc przy uzdrawianiu relacji międzyludzkich, partnerskich, zawodowych, przy zdejmowaniu klątw i uroków rzuconych na nas nawet do 10-ciu pokoleń wstecz to też cudowne narzędzie dla Ludzi szukających odpowiedzi na dręczące ich egzystencjonalne pytania, poszukujących celu i sensu swojego życia, chcących w większym stopniu korzystać ze swoich Boskich wrodzonych zdolności.
To tylko niewiele z tych dobroczynnych darów, którymi Bóg obdarza nas osobiście według Swojej Świętej Woli podczas przekazu. Mile widziane są osoby na rozstaju swojego życia osoby które mają do podjęcia ważne życiowe decyzje, jak również ludzie mający problemy duchowe np. z obecnością w ich życiu tzw pecha czy nawet osoby uważane za opętane ten przekaz uwalnia Nas od takich zaburzeń i zapisów energetycznych. Podczas takich Przekazów działa Energia Żywego Jezusa Chrystusa to właśnie ON nas Uzdrawia Pociesza i Dotyka.
Może właśnie i dzisiaj właśnie w ten sposób Chrystus puka do Drzwi Twego serca nie pozwól Mu tam długo czekać otwórz Jemu swe serce a napewno do końca rzycia zapamiętasz tę chwilę swojego osobistego FIAT dla Boga. Nie zmarnuj Swojej szansy.
Spotkania Zbiorowe jak również i sesje Indywidualne Prowadzę Ja Uczeń Paula Funfsin'a
Mariusz Siejak
Najbliższe takie spotkanie odbędzie się w
Gostyninie niedaleko Płocka dnia 19 maja o godz 10.00
i
20 maja w Warszawie od godz 11.00.

Adres miejsca spotkania zależy od ilości zgłoszonych osób.
Informacje i zapisy pod nr telefonu
784-862-852
lub na FB po wysłaniu wiadomości prywatnej w Tytule "DARY"
Zapraszam Wszystkich SerdecznieOgłoszenie dodane: Sroda, 02 Maj, 2012  16:52Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl