Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedłużanie i zagęszczanie włosów, OKAZJA!

(Łódź, Łódź, )
Przedłużanie i zagęszczanie włosów, OKAZJA! Przedłużanie i zagęszczanie włosów, OKAZJA!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
WITAM!Chciałabyś poczuć się niczym hoollywodzka gwiazda ? Pragniesz przeżyć metamorfozę, która odmieni Twoje życie ? A może po pragniesz mieć piękne, długie, gęste, lśniące, silne i zdrowe włosy, z którymi nie chcesz męczyć się każdego ranka. Na pewno nurtuje Cię wiele pytań, na które w internecie, wśród wielu niedoświadczonych osób, trudno znaleźć rzetelne odpowiedzi. Kiedyś miałam ten sam problem. Przedłużałam włosy wieloma sposobami, używając ich różnych rodzajów, zarówno w salonach fryzjerskich, jak i korzystając z usług świadczonych w domu. Spotkałam wiele osób (również w renomowanych salonach ! ) nie znających podstawowych zasad tej profesji, ale również wielu doświadczonych stylistów. Droga, którą przeszłam, wszystkie eksperymenty wykonywane na mojej głowie, a także ostatnie 2 lata przedłużania i zagęszczania włosów moich klientek pozwalają mi dziś mówić o sobie jako o profesjonalistce.

Dlaczego właśnie ja ?Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest moją pasją, którą traktuję w kategoriach sztuki.


Używam tylko włosów naturalnych NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!REMY - ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia i odróżnia je od innych dostępnych włosów, z formułą TANGLE FREE-nieplątania, VIRGIN, preparowane tak, aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura. Istnieją ich 3 rodzaje: indyjskie, europejskie i słowiańskie (napisz, zadzwoń, a dokładnie opiszę Ci różnicę pomiędzy poszczególnymi). Pamiętaj, że dobór rodzaju pasm jest bardzo istotny i zależy od wielu czynników, Twoich oczekiwań, koloru, struktury własnych włosów etc. Włoski są mięciutkie, przyjemne w dotyku, lśniące, wyglądające w 100 % naturalnie i zdrowo, podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, takie jak farbowanie, kręcenie, prostowanie, etc. Posiadam bardzo bogatą gamę kolorów, długości.

Metodę dobieram indywidualnie (pamiętaj, że jest to bardzo istotne!). Każda z dostępnych ma swoje plusy i minusy, chętnie Ci o nich opowiem (istnieje wiele przekłamań na temat każdej z metod - nie wierz w nie) i pomogę dobrać tą najodpowiedniejszą dla Ciebie.

Zwróć również uwagę, że większość Pań przedłużających włosy używa gotowych pasm, co jest niedopuszczalne. Waga każdego z nich powinna być idealnie dobrana do Twoich włosów, zbyt ciężkie mogłyby je obciążyć, a także spowodować, że będziesz się czuła i wyglądała zupełnie jak w peruce, zaś te o wadze 0,5g mogą dać jedynie efekt przerzedzonej fryzury-by tego uniknąć wiele osób zakłada klientkom zbyt dużą ilość pasm, w efekcie można zapomnieć o upinaniu włosów, bo już bez tego gołym okiem będzie widać, że wykonano zabieg przedłużania. Często Panie oferujące usługę przedłużania nie wiedzą jaka jest waga poszczególnych pasm, często chcąc wykonać zlecenie jak najmniejszym kosztem oferują założenie 100 pasm (każde o wadze np. 0,6g) w określonej cenie, w wyniku czego na Twoją głowę zostaje przeznaczone jedynie 60 g! a to nie da CI gwarancji pięknego wyglądu.. Jesteście moimi osobistymi wizytówkami w związku z czym NIE LICZĘ ilości założonych pasm &#8211; zakładam tyle byś wyglądała IDEALNIE, na głowę przeznaczam MINIMUM 100 g (zależnie od struktury Twoich włosów) masy włosowej.
Wnioski wyciągnij sama.


Jeżeli nie chcesz zostać oszukana, na zawsze stracić wiary w to, że można mieć piękne, gęste, długie włosy sprzeciwiając się naturze przeanalizuj to co napisałam, skontaktuj się ze mną, a pokażę swoje prace, które przekonają Cię, że powinnaś wybrać właśnie mnie.


Usługę wykonuję u siebie w domu, bądź u klientki na terenie województwa łódzkiego. Mogę również po wcześniejszym umówieniu dojechać na teren innego województwa.

Ceny ustalam indywidualnie w zależności od metody, rodzaju użytych włosów, a także od preferowanej przez Ciebie długości.


Jeśli po wykonanej usłudze uznasz, że jesteś niezadowolona zdejmę włosy i pobiorę opłatę w wysokości 100 zł za zmarnowany czas i materiały (ew.dojazd, przygotowanie, założenie i zdjęcie pasm) choć taka sytuacja jeszcze mi się nie przytrafiła ;) przecież nie każdy może czuć się dobrze w długich włosach, wiem, że niektóre z Was boją się takiego eksperymentu, jestem więc dla Was świetną alternatywą ;)


Nie szukaj informacji na forach internetowych - nie będą one rzetelne ! W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 607127780 , bądź pisać laady_m@**** opiszę wszystkie metody, rodzaje włosów, wyjaśnię wszelkie wątpliwości oraz podam wszystkie informacje na temat pielęgnacji przedłużanych włosów etc.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl