Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

PrzedŁuŻanie RzĘs Legionowo 150zŁ

(Legionowo, Legionowo, )
PrzedŁuŻanie RzĘs Legionowo 150zŁ PrzedŁuŻanie RzĘs Legionowo 150zŁ PrzedŁuŻanie RzĘs Legionowo 150zŁ PrzedŁuŻanie RzĘs Legionowo 150zŁ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS
1:1(jeden do jednego),2:1, oraz NOWOŚĆ NORKI SYBERYJSKIE!!! TOTALNY HIT! Legionowo i okolice

Pracuję z agencjami modelek, gwiazdami muzyki, oraz znanymi osobistościami ze świata telewizji.

Wielbicielki długich i gęstych rzęs - zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Sylwester,Studniówka potem Walentynki - to idealna okazja aby pokazać się od jak najładniejszej strony! Zapraszam więc do aplikacji rzęs.

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT!

Zdjęcia przedstawiają moją pracę i zastrzegam sobie prawo kopiowania!
Wiele dziewczyn "idzie na łatwiznę" kopiując zdjęcia z przeglądarki google, podszywając się pod nie swoją pracę!


POSIADAM CERTYFIKAT LASH PERFECT! -wszystkie moje certyfikaty do wglądu.

Odsyłam również do mojej strony internetowej:
ww w.marikamieszkowska. p l (usuń spacje)
Posiadam doświadczenie w wykonywaniu zabiegu już 5 lat! Uzyskałam Certyfikat z Międzynarodowego Centrum Szkoleń z zakresu Stylizacji, zakończony wynikiem bardzo dobrym!
UWAGA!
Na rynku kosmetycznym dużo osób proponuję usługę w dużo niższych cenach, czasami nawet o połowę taniej - co nie znaczy lepiej, proszę zwrócić uwagę na kosmetyki, którymi się pracuję , zbyt niska cena oznacza, słabe kosmetyki i krótkotrwałe efekty.

Pracuję tylko na profesjonalnych i oryginalnych produktach! Oferuję profesjonalne podejście do klienta! Usługę wykonuję u klienta w domu lub u siebie(dostosuję się) Posiadam wszystkie możliwe długości rzęs (od 4 mm do 15mm), grubości ( od 0.10 do 0.25) oraz profile ( J,B,C,CC,D) Rzęsy syntetyczne, jedwabne, syntetyczne z domieszką jedwabiu oraz NOWOŚĆ RZĘSY Z NOREK SYBERYJSKICH!

Dostępne rzęsy : kolorowe (szeroka gama kolorów) oraz cyrkonie

ZABIEG

Całą aplikację wykonuję na specjalnie dostosowanym do tego zabiegu łóżku co gwarantuję komfort wykonywanej usługi. Zabieg trwa do 1,5 godziny na, który składa się aplikacja od 70 do 150 pojedynczych rzęs. Profesjonalne produkty zapewniają dokładnie wykonany zabieg i długotrwałe efekty oraz naturalny wygląd! Przed każdym zabiegiem forma zagęszczenia i uzupełnienia jest dokładnie omawiana wedle oczekiwań klientki. Wszystkie wskazówki dotyczące pielęgnacji przekazuję podczas zabiegu oraz udostępniam darmową broszurkę. Dla każdej klientki szczoteczka do rozczesywania gratis!

Informacje ogólne:
Aplikacja rzęs jest w pełni bezpieczna, gdyż nie ma kontaktu ze skórą, a rzęsy są pojedynczo doklejane. Nie sklejone! Dostępne kleje dla alergików! Makijaż oka może być stosowany jak dotychczas, jednak zaleca się nieużywanie tuszu wodoodpornego. Komplet rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Po tym czasie rzęsy zaczynają pojedynczo wypadać, zaleca się wtedy uzupełnienie. Z zaaplikowanymi rzęsami można bez ograniczeń korzystać z sauny, solarium, akwenów wodnych. Rzęsy nie wymagają specjalnej pielęgnacji i nie przeszkadzają w codziennych czynnościach, ograniczamy się jedynie do używania mleczka do demakijażu, makijaż zaleca się wtedy zmywać płynem micelarnym, wodą z mydłem bądź tonikiem.

Pytania proszę kierować na e-mail Lub pod numerem telefonu: 518-167-588


PROMOCJA!!!

RZĘSY SYNTETYCZNE I JEDWABNE - 150 zł (1:1, 2:1)
RZĘSY Z NOREK SYBERYJSKICH - 200 zł
KĘPKI 50 zł
PRZEDŁUŻANIE DOLNYCH RZĘS - 100 zł
NOWOŚĆ! Metoda 3:1 - rzęsy z norki syberyjskiej 250 zł
Metoda Blink&Go - najszybsza aplikacja rzęs 200 zł
Rzęsy kolorowe(gama kolorów) Cyrkonie - idealny akcent na sylwestra, studniówkę, połowinki i inne 3 zł/cyrkonia

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Sierpien, 2011  13:00


Podobne ogłoszenia
  1. 150zł godzinka

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl