Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna

(Kraków, )
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna specjalizuje się w terapii uzależnienia od alkoholu (alkoholizmu), leków oraz hazardu. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy czują, że stracili kontrolę nad własnym życiem i chcą podjąć wyzwanie, aby skutecznie rozwiązać swoje problemy i rozpocząć nowy, szczęśliwszy etap w swoim życiu.
Nasz ośrodek oferuje skuteczną i profesjonalną pomoc bazującą nie tylko na wiedzy popartej certyfikatami, ale także na własnych doświadczeniach. Gwarantujemy komfortowe warunki oraz przyjazną i ciepłą atmosferę. Nasi doświadczeni terapeuci i lekarze służą swoim wsparciem, więc w swojej walce nigdy nie zostaniesz sam. Każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego też do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, poszukując rozwiązań dostosowanych do jego osobistej sytuacji życiowej. W naszej codziennej pracy opieramy się na najefektywniejszych rozwiązaniach z dziedziny psychoterapii uzależnień połączonych z doświadczeniami ruchów samopomocowych.

W ramach terapii proponujemy:
-terapię indywidualną oraz grupową,
-sesje rodzinne,
-treningi terapeutyczne dla osób po podstawowej terapii,
-grupę wsparcia oraz
-grupę rozwoju osobistego.

W czasie terapii zapewniamy:
-profesjonalną opiekę terapeutyczną oraz medyczną,
-zwolnienia lekarskie na czas pobytu,
-zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach oraz
-smaczne wyżywienie

ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Telefon: 695 993 144
e-mail: biuro@osrodekterapii.com.pl
Strona internetowa: www.osrodekterapii.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl