Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Odetchnij

(Warszawa, Warszawa, )
Ośrodek Pomocy Psychologicznej Odetchnij


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Ośrodek Odetchnij powstał z myślą o niesieniu pomocy psychologicznej i wspieraniu rozwoju osobistego dla tych wszystkich, którzy pragną zmian w różnych obszarach swojego funkcjonowania. Zajmujemy się w szczególności pracą z rodzinami i parami, wspieramy młodzież i osoby dorosłe przeżywające kryzys. Specjalizujemy się w interwencji kryzysowej i terapii krótkoterminowej.

Nasz ośrodek stwarza możliwość pomocy psychologicznej on-line osobom, które nie mają możliwości konsultacji bezpośredniej, w tym celu stworzyłyśmy Poradnię Mailową.Naszą pomoc kierujemy do osób, które:

- chcą coś zmienić w swoim życiu
- mają trudności w budowaniu prawidłowych relacji
- chcą doskonalić swoje umiejętności rodzicielskie
- mają trudności w budowaniu związków
- chcą poradzić sobie ze stratą lub rozstaniem
- przeżywają negatywne emocje( np.: złość, wstyd, poczucie winy, czy lęk)
- znalazły się w sytuacji, którą oceniają jako kryzysową
- mają trudności w radzeniu sobie ze stresem pragną zmiany w rozwoju osobistym, w zakresie przeżywanych emocji i ich prawidłowego wykorzystania na co dzień.Nasza praca podlega superwizji przez certyfikowanych superwizorów i psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

ODETCHNIJ znajduje się w dwóch dogodnych komunikacyjnie lokalizacjach. Jedna znajduje się na terenie Warszawskiego Bemowa, a druga w zacisznym Krajobrazie Parku Kampinowskiego w Laskach pod Warszawą (35 min, do centrum Warszawy komunikacją miejską).

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 05 Luty, 2012  14:59Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl