Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta Depilacji Ipl

(95-200 Pabianice ul. 20ego Stycznia 56, Pabianice, )
Oferta Depilacji Ipl Oferta Depilacji Ipl Oferta Depilacji Ipl


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
No+vello to sieć salonów z fotodepilacją i fotoodmładzaniem. Firma no+vello powstała w 2007 roku, w Hiszpanii. Założeniem marki było stworzenie innowacyjnej metody fotodepilacji i fotoodmładzania IPL, która dzięki swojej przystępnej cenie stanie się luksusem osiągalnym dla każdego. Obecnie nomasvello posiada ponad 1000 salonów na świecie (w wielu krajach Europy, w Meksyku, Brazylii), z czego w Polsce jest ich już prawie 100. Od teraz także mieszkańcy Pabianic i okolic będą mieli te niezwykle popularne na świecie usługi na wyciągnięcie ręki.
Salon w Pabianicach mieści się w dzielnicy Bugaj, dokładnie na ul. 20 stycznia 56.
Obecnie depilacja stała się niezbędną częścią higieny i dbania o siebie. Trudno nam sobie wyobrazić współczesną kobietę, a nawet mężczyznę, którzy nie stosują żadnej metody usuwania zbędnego owłosienia. Jednak tradycyjne formy depilacji takie jak golenie, elektroliza, woskowanie, depilacja chemiczna często bywają męczące, bolesne, a ich efekt jest krótkotrwały.
Fotodepilacja to usuwanie owłosienia za pomocą światła. Podczas zabiegu impulsy silnego światła emitują fale o zakresie od 590 do 1200 nm. Wiązka światła zostaje skierowana na skórę, a zawarta w skórze melanina pochłania ją i kieruje do mieszka włosowego. W mieszku energia świetlna jest przekształcana w ciepło i niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.

Usługi nomasvello skierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Większość klientów stanowią kobiety, jednak udział mężczyzn w ilości wykonywanych depilacji systematycznie rośnie. Najczęściej wykonywanymi usługami są zabiegi na pachy i bikini. Bardzo często salony odwiedzają także panie w celu depilacji tzw. 'wąsika'. Oprócz fotodepilacji salony nomasvello oferują fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień oraz leczenie trądziku.
Na 48 godzin przed zabiegiem wykonujemy darmową próbę.

Serdecznie zapraszamy!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl