Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Oczyszczanie energetyczne ludzi, mieszkań, firm

(Warszawa, )
Oczyszczanie energetyczne ludzi, mieszkań, firm Oczyszczanie energetyczne ludzi, mieszkań, firm Oczyszczanie energetyczne ludzi, mieszkań, firm


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oczyszczanie energetyczne pomogło już setkom moich klientów (http://klinikaduszy.pl/opinie-klientow/). Systematycznie ponawiane kontakty uświadomiły mnie w przekonaniu, że jest to usługa, której ludzie naprawdę potrzebują. Bezradność, traumatyczne wydarzenia, lęki i kłopoty w relacjach z innymi ludźmi &#8211; to tylko kilka problemów, z którymi borykały się osoby trafiające do mojej Kliniki.

Jeśli często czujesz przemęczenie lub brakuje Ci energii do życia, marzysz o spokoju wewnętrznym i relaksie, chcesz uwolnić się od blokad, usunąć negatywne energie ze swojej aury, mieszkania czy firmy, chcesz pomóc sobie w likwidacji skutków nerwic oraz stresu, samodzielnie z łatwością podejmować ważne dla Ciebie decyzje bez wpływu negatywnych energii, skorzystaj już teraz z profesjonalnej pomocy Kliniki Duszy i rozwiąż wszystkie swoje problemy.

Dzięki oczyszczeniu wzrośnie Twoja witalność, pozbędziesz się przeszkód życiowych, podłączeń energetycznych, uwolnisz się od klątw/uroków, energii czarnej magii, odcięte zostaną toksyczne więzi w relacjach międzyludzkich.

Cenię kontakt bezpośredni z Klientem, ale w obecnych czasach wszyscy się gdzieś śpieszą, nie mają czasu na chwilę relaksu dlatego zabiegi wykonuję również na odległość. To Klient decyduje, z której formy pomocy korzysta. Skuteczność zabiegu na odległość jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim.

Przed każdym zabiegiem wykonuję bezpłatną analizę psychometryczną. Czas oczekiwania na wynik analizy uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Średni czas oczekiwania do 48 godzin.

Aby zlecić analizę należy wysłać zgłoszenie przez stronę http://klinikaduszy.pl (w górnym prawym rogu znajduje się link &#8222;Zleć analizę psychometryczną&#8221;)

Kontakt:
Klinika Duszy Spiritual, ul. Giżycka 7, 11-700 Mrągowo, Polska
Tel. +48 602 423 700, Fax. +48 89 722 8130
e-mail: Gabinet@KlinikaDuszy.pl
http://http://KlinikaDuszy.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl