Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej -

(Słupsk, ul. Hubalczków 14b, Słupsk, )
Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej - Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej - Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej -


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej - nie tylko latem, ale również w zimie - pod warstwą ubrań, włosy stają się niemile widziane. Problem niechcianego owłosienia dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.
Obecnie jedyną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem odpowiedniego lasera daje oczekiwane, trwałe efekty.

Wybór najlepszego urządzenia zajął nam wiele czasu. Na rynku jest dostępnych co najmniej kilka systemów do depilacji (opartych na różnej technologii), a ich skuteczność znacząco się różni. Chcieliśmy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie.
LightSheer&#8482; usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry , posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie, jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku.

W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

4 zabieg i kolejne - 50% ceny, cennik na www.salonbodyart.pl

tel. 519 465 628


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl