Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Mokro W Butach - Wiemy Jak Ci PomÓc!

(ŁÓDŹ, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Centrum Podologiczne na Zdrowiu zaprasza osoby z nadmierną potliwością skóry stóp i innych części ciała. Proponujemy rozwiązanie problemu z wydzielanym potem w ilości znacznie przewyższającej tą niezbędną do kontrolowania temperatury ciała. Nadmierna potliwość to powszechna przypadłość. Ocenia się, że nawet 1% populacji cierpi na jedną z jej odmian. Jest to dolegliwość uciążliwa w codziennym życiu. Często wiąże się z nieprzyjemnym zapachem a odświeżenie skóry pomaga tylko na chwilę.

ROZWIĄZANIEM TEGO PROBLEMU JEST SERIA ZABIEGÓW JONOFOREZY.

Są to popularne zabiegi lecznicze polegający na wprowadzeniu ładunku elektrycznego poprzez prąd stały. Brzmi groźnie, jednak w praktyce jest zupełnie inaczej. W głąb skóry wprowadzany jest lek &#8211; najczęściej są to wysokoskoncentrowane ampułki. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, zaś jego efektem jest ograniczenie nadpotliwości oraz nawilżenie i zdrowy wygląd skóry.

JAK WYKONUJE SIĘ ZABIEG JONOFOREZY W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI?

Obszary ciała poddawane terapii są zanurzane w kuwecie wypełnionej wodą, przez którą przepływa prąd stały. Natężenie prądu jest zwiększane do momentu, kiedy pacjent zaczyna odczuwać jego działanie w postaci mrowienia. Działanie polega na ograniczeniu wydzielania gruczołów potowych bez ich uszkadzania. Poprawę osiąga się na ogół po około 10 zabiegach.

ZAPISY NA ZABIEGI:
biuro@podologic.org oraz nr tel. 42 611 12 15
Centrum Podologiczne na Zdrowiu
ul. Michałowicza 18
94-306 Łódź - woj. łódzkie
GODZINY OTWARCIA PON-PT 08:00 - 20:00 sobota, niedziela* 08:00 - 17:00


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl