Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Masaż dla kobiet w ciąży

(Warszawa ul. Karolkowa 50 lok. 1, Warszawa, )


Odpowiedz: centrum.zdrowia.chantal@gmail.com
Zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy do Centrum Zdrowia i Urody Chanta&#8217;l na profesjonalnie opracowany masaż który jest dostosowany do Waszych potrzeb. Wiem jak wielkie znaczenie na prawidłowy rozwój dziecka ma dobre samopoczucie Mamy a także jej stan fizyczny, specjalnie dla Was zadbaliśmy o to by ten zabieg przyniósł odprężenie, ukojenie bólu a przede wszystkim głębokie zadowolenie z faktu ustąpienia wszystkich dolegliwości związanych z ciążą. Współzależność matki i dziecka pozwala im obu czerpać jak najwięcej korzyści.

Masaż odbywa się na delikatnie podgrzewanym łóżku, dostosowanym do tego typu zabiegu, zmysłowy szum wody, przyjazne światło świec, łagodna muzyka oraz aromatoterapia specjalnie dobrana na życzenie przyszłej Mamy. Masaże i zabiegi na ciało wykonują wykwalifikowani masażyści i fizykoterapeuci.

Zastosowanie odpowiedniej techniki masażu pozwala na:
 relaksacja
 zmniejszenie napięcia mięśniowego
 poprawa krążenia
 zapobieganie obrzękom kończyn górnych i dolnych
 zapobieganie i łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
 zapobieganie rozstępom skórnym


W miarę jak dziecko rośnie, u kobiety zmienia się środek ciężkości ciała, dają o sobie znać skutki wady postawy, wcześniej w ogóle nie odczuwalne. Kręgosłup jest przeciążony. Na ogół lędźwiowy odcinek kręgosłupa nadmiernie wygina się do przodu. Przeciążenie mięśni i kręgosłupa wywołuje silny ból i zniechęca do poruszania się. Poza tym rosnący płód uciska naczynia krwionośne powodując zaburzenia krążenia, czego efektem jest zastój krwi w nogach, który może doprowadzić do żylaków.
Zaraz po masażu doświadczymy głębokiego odprężenie i zmniejszenia zmęczenia oraz przypływ energii

Masaż po urodzeniu dziecka (4.-6. tydzień po porodzie)
Pomaga szybko dojść do dobrej formy fizycznej i psychicznej po porodzie i w sposób naturalny modeluje ciało, zmniejsza rozstępy. Minimalizuje skutki cesarskiego cięcia i usprawnia rehabilitację. pozwala na lepsze krążenie w okolicach powłok brzusznych i pełniejsze odczucia skóry. Wzmacnia mięśnie, odpręża i uspokaja. Daje uczucie akceptacji swojego ciała i wewnętrznej równowagi.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl