Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

M jak Magia

(Szczecin, )
M jak Magia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czy znasz najbardziej znane zaklęcie? Tym zaklęciem, jest zaklęcie transmutacji, np wody w wino.
Ja jednak skupię się na tym, jak zdobyć szczęście w miłości, powodzenie u mężczyzn. To rytuały szeptuch, szepczę je niemal ustami, zgłoska po zgłosce. Lecz nie tylko, to również rytuał żywiołów natury mający korzenie w magii celtów. Frisneachd to proroctwa, omeny i techniki diwinacji pochodzenia celtyckiego. Łącze z tym również okultyzm oraz wiedzę z zakresu demonologii i necromancji.
Co chcesz znajdziesz o mnie na www.baszaalbion.pl
Zdradzę Tobie podstawowe rzeczy które robię w trakcje całego rytuału. Nie licz jednak na opisy czy jakieś techniczne niuanse. Na ceremonię rytualną składają się specjalne rytmy, śpiewanie hymnów i zanoszenie inwokacji. To również rysowanie specyficznych symboli oraz inne techniki. Dla wzmocnienia na indywidualne zamówienie wykonuję również spersonalizowane amulety i talizmany. W działaniu największą role odgrywa wiara, że dany przedmiot powinien przynieś szczęście.
Amulety i talizmany wymagają skomplikowanych rytuałów, dokładnych wyliczeń astrologiczno-astronomicznych, inwokacji. Nie wystarczy kupić na pchlim targu amuletu opierając się tylko na dacie urodzenia czy znaku zodiaku. Idąc tą teorią dalej, ich sprzedawcy powinni być najszczęśliwsi i najbogatsi na świecie! A jest tak...
Zainteresowanych zapraszam na www.baszaalbion.pl
Zainicjowany może zostać każdy. Z czarami i magią jest związany oczywiście podstawowy warunek powodzenia: wiara, wiara i jeszcze raz wiara. Niedowiarek który przychodzi jak po lody i mówi: proszę o urok na kobietę nigdy tego niedoświadczy! Magia wtedy napewno nie przyniesie zamierzonego efektu.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl