Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kursy i szkolenia przedłużanie włosów 17 metod!

(Kraków, Kraków, )
Kursy i szkolenia przedłużanie włosów 17 metod!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie prowadzenia szkoleń, nasza wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności.
Pracujemy na sprzętach i materiałach najwyższej jakości. Co więcej jako jedni z nielicznych proponujemy naukę wszystkich metod dostępnych na rynku.
Szkolenie realizowane jest w formie wykładów i ćwiczeń, trwa od 1 do 6 dni &#8211; wszystko uzależnione jest od preferencji uczestnika kursu.

Jako jedyni szkolimy aż z 17 METOD - wszystkich dostępnych na rynku!!!
Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz od nas dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy do samodzielnego rozpoczęcia zabiegów przedłużania włosów.
Przy szkoleniu z dwóch lub więcej metod ceny ulegają obniżeniu!

Specjalne zniżki ustalane indywidualnie dla grup zorganizowanych &#8211; nawet do 50%!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl