Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kursy Fryzjerskie<kosmetyczne I Stylizacji!! Krakowska SzkoŁa StylistÓw!

(KRAKÓW,ul.ariańska, Kraków, )
Kursy Fryzjerskie<kosmetyczne I Stylizacji!! Krakowska SzkoŁa StylistÓw!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zdobądź nowy zawód z Krakowską Szkołą Stylistów!

KrSS oferuje bogaty wybór profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, stylizacji ubioru oraz przedłużania włosów. Uczęszczanie na warsztaty i skończenie kursu to nie tylko zdobyty dokument ale również prawdziwa i rzetelna wiedza oraz prestiż. Naszą kadrę tworzą styliści - instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem zarówno branżowym, pedagogicznym jak i biznesowym. Zajęcia odbywają się zawsze w małych grupach, weekendowo lub w tygodniu. Kursanci biorą czynny udział w zajęciach z naciskiem na część praktyczną. Ponadto otrzymują kompletne materiały dydaktyczne oraz zestawy startowe. Na zakończenie, po egzaminie, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat wydany w języku polskim i angielskim.

Przykładowe kursy:

- Przedłużanie włosów (do 10 metod)
- Kurs podstaw fryzjerstwa I stopień (grupa początkująca)
- Kurs fryzjerski dla zaawansowanych II stopnia
- Przedłużanie rzęs 1:1
- Stylizacja paznokci
- Personal shopper (osobisty stylista)
- Podstawy stylizacji ubioru

Absolwenci Krakowskiej Szkoły Stylistów, dzięki zdobytej wiedzy i nowym umiejętnościom, spełniają się zawodowo, pracując w renomowanych salonach w kraju i zagranicą, jak również z sukcesem prowadząc własną działalność.

DOŁĄCZ DO NAS!!!!!!!

Strona internetowa : KrSS.pl
Krakowska Szkoła Stylistów
ul.Ariańska 9
31-505 Kraków
tel.662 315 007
rekrutacja@krss.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl