Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Tradycyjne Stawianie Baniek Lekarskich

(WrocŁaw, Wroclaw, )
Kurs Tradycyjne Stawianie Baniek Lekarskich


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Centrum Inspiracja z Wrocławia zaprasza na kurs: TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH &#8211; OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH.

W trakcie zajęć przedstawiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej w celu wyleczenia z zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed wietrzną, deszczową i zimną pogodą.

Zapraszamy na kurs, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się metody stawiania baniek lekarskich, ogniowych i (alternatywnie) bezogniowych. Na kursie uczymy jakie są wskazania i (co najistotniejsze) przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać profilaktycznie i jak często, od jakiego momentu życia i do jakiego wieku. Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie. Również z tego powodu maksymalna ilość uczestników to 10 osób. Decyduje kolejność zapisów.

Po kursie uczestnicy pozostają w kontakcie z osobą prowadzącą i mogą się zwracać przy każdej ewentualnej wątpliwości dotyczącej tematu kursu czy w konkretnym problemie.

Kurs zakończony wydaniem Certyfikatu (w języku polskim i angielskim).

KOSZT: 280 zł. (w cenie materiały szkoleniowe) lub 350 zł (materiały szkoleniowe plus 20 sztuk baniek lekarskich i inne akcesoria).

Obowiązuje zaliczka: 200 zł (o rezerwacji miejsca decyduje wpłata zaliczki)

PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 2 lub 15 czerwca 2013. (godz. 11.00 &#8211; 18.00) Możliwość ustalenia terminów alternatywnych.

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław.

INFORMACJE I ZAPISY: tel.: 784 936 120, 509 354 808.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl