Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Reiki - PoznaŃ &#8211; Zapraszamy

(Poznań, Poznań, )
Kurs Reiki - PoznaŃ &#8211; Zapraszamy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KURS REIKI - POZNAŃ &#8211; ZAPRASZAMY

Świat Terapii Naturalnych EDEN serdecznie zaprasza na KURS REIKI

KURS REIKI &#8211; WSZYSTKIE STOPNIE ZAAWANSOWANIA
Czy chcesz zmienić swoje życie?
A może potrzebujesz zacząć żyć na nowo?
Albo wolisz by Twoje życie nabrało jaskrawych i radosnych barw?

Możesz zrealizować to już teraz! Zapraszamy Cię na kurs REIKI.

Czym jest REIKI?

Jest prawdziwym Światłem, Kroplą Boskości, Bezwarunkową Miłością i Najwyższym Dobrem.

Po kursie REIKI zobaczysz, jak naprawdę wygląda świat, ile w nim piękna, ile światła i miłości.

Cały Wszechświat wypełniony będzie niezwykłym blaskiem i nie trzeba się wysilać, żeby go zobaczyć. Poczujesz energię spajającą wszystko wokół i coraz mniej pytań pozostanie bez odpowiedzi.

REIKI jest metodą, techniką pracy z energią.

REIKI jest dostępna dla każdego. Nie ma żadnych przeciwskazań, nie ma żadnych ograniczeń. Nie jest to coś tylko dla wybranych. Jest to proces uruchamiania w człowieku czegoś co od zawsze w sobie ma. Jest nauką radości i cieszenia się życiem. O wiele więcej dowiesz się na kursie oraz z materiałów szkoleniowych.

Pierwszy stopień, wprowadzający w tajemnicę REIKI poprzez cztery inicjacje kosztuje 400 zł.

Drugi stopień, na którym uczymy się przekazywania energii w czasie i przestrzeni zawiera w programie jedną inicjację oraz naukę znaków. Kosztuje 750 zł.

Trzeci stopień &#8211; to poziom MISTRZA I NAUCZYCIELA, uprawnia do nauczania innych. Umawiamy się indywidualnie, koszt inicjacji mistrzowskiej wynosi 2500 zł.

Każdy stopień kończy się uzyskaniem dyplomu.

Ceny są na poziomie dostępnym dla każdego człowieka, aby osoba która potrzebuje REIKI nie musiała zostawiać majątku w celu zdobycia trzeciego stopnia. Nie każdy kto osiągnie trzeci stopień staje się automatycznie nauczycielem, bo nie każdy chce i potrzebuje nauczyć innych. Jednak praca ze znakiem mistrzowskim jest ważnym stopniem w rozwoju każdej osoby, która ceni REIKI, a umiejętność inicjowania przydaje się w wielu sytuacjach.

Jeżeli chcesz mieć w swoich dłoniach moc uszczęśliwiania siebie i innych zapraszamy na kurs!

Każdy uczestnik kursu ma możliwość wzięcia udziału w spotkaniach, które odbywają się raz w miesiącu. Spotkania są darmowe, ich celem jest pogłębianie zdobytej na kursie wiedzy, przy herbacie lub kawie. Mile widziane własne wypieki.

ZAPISY:
TEL. 605 499 484

Świat Terapii Naturalnych EDEN
ul. Piękna 46, (Ogrody)
Poznań 60-589


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl