Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Reiki I i II Stopnia, Bielsko Biała

(Skoczów, )
Kurs Reiki I i II Stopnia, Bielsko Biała


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy na
KURS METODY REIKI I i II STOPNIA
5-7 PAŹDZIERNIK 2012
BIELSKO BIAŁA
Akademia Tańca Dakini, ul. Partyzantów 44
Kurs prowadzi: Mistrzyni Reiki Krystyna Włodarczyk-Królicka
www.reiki.pl

Reiki to japońskie określenie oznaczające "uniwersalną energię życia", niezbędną i potrzebną wszystkim żywym istotom - ludziom, zwierzętom i roślinom - do prawidłowego życia i funkcjonowania. Niedobór tej energii jest przyczyną zapadania na choroby, przedłużania się okresów rekonwalescencji, przedwczesnego starzenia się ludzi czy więdnięcia roślin.
Energia Reiki (różnie nazywana) istniała zawsze i wszędzie jednak nie zawsze ludzie zdawali sobie sprawę z jej istnienia i działania. Starożytna wiedza na temat Reiki była zapomniana przez tysiące lat, aż do czasu gdy odkrył ją na nowo dr Mikao Usui - rektor chrześcijańskiego uniwersytetu w Kioto.
Dr Usui na podstawie wieloletnich studiów, pracy i doświadczeń opracował zasady nauczania, przekazywania i przyjmowania tej energii w celu uzdrawiania fizycznego i duchowego. Od tego momentu pod pojęciem Reiki należy rozumieć energię i metodę naturalnego uzdrawiania, która wykracza znacznie poza ramy znanych technik terapeutycznych, ma swój specyficzny klimat duchowy, oferuje wewnętrzny spokój i akceptację otaczanego miłością drugiego człowieka.
Metoda Reiki nie jest religią. Nie jest związana z żadnym wierzeniem czy dogmatem. Niemniej Chrześcijanie, ufający, że wszystko, co istnieje na Ziemi i w kosmosie, jest dziełem Boga Ojca, nazywają tę energię - "energią Boską". Sama metoda jest jednak ponadwyznaniowa, uniwersalna, tak jak ponadwyznaniowa i uniwersalna jest Boska energia miłości, przełamująca wszystkie bariery i uprzedzenia.
Każdy może korzystać z Reiki. Może przyjmować tę energię; może też stać się jej przekaźnikiem. Do przyjmowania nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania. Do przekazywania natomiast potrzebne jest przejście kolejnych wtajemniczeń i inicjacji, polegających na osobistych kontaktach z Mistrzem.

.Zgodnie z tradycją, nauka i wtajemniczenia Reiki w systemie Usui są stopniowane.
&#8226; I stopień to poznanie tradycji i źródeł Reiki, zapoznanie się z technikami medytacyjnymi oraz masażem energetycznym Reiki- (specyficznym układem rąk ułatwiającym przekaz energii), to również cztery inicjacje - bezpośrednie spotkania z mistrzem - mające na celu otwarcie kanałów energetycznych na energie Reiki.
&#8226; II stopień to pogłębianie doświadczeń Reiki, wtajemniczenie w symbole odkryte przez Mikao Usui, a służące pogłębianiu własnego rozwoju, przyjmowaniu .I przekazywaniu uzdrawiającej energii na odległość, poznaniu zasad samouzdrawiania. Jest to również kolejna inicjacja stanowiąca ugruntowanie i impuls do dalszego duchowego rozwoju.
Zapraszając na kursy Reiki I i II stopnia chciałabym dodać, na podstawie swojego prawie 20 letniego doświadczenia w pracy z Reiki i 17 letniej pracy jako Mistrz-nauczyciel, że moi uczniowie osiągają wspaniałe sukcesy w pracy z energia Reiki, która ich wspiera w każdej dobrej, twórczej myśli, mają poczucie bezpieczeństwa i ochrony, bowiem energia Reiki, jeśli pozwalamy jej działać równoważy nas na wszystkich poziomach naszego istnienia: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym. Mistrzyni Reiki Krystyna Włodarczyk-Królicka
Termin:
Kurs Metody Reiki I Stopień - 6-7 październik 2012r.(sobota-niedziela od 9:00 do 14:00)
Kurs Metody Reiki II stopień - 5-6 październik 2012r.(piątek-sobota od 16:00 do 20:00)
Miejsce: Bielsko-Biała, Akademia Tańca Dakini, ul. Partyzantów 44
Cena: Informacje u organizatora kursu.
Organizator: Anna Florian, telefon 0 665 722 374, email: aniaahimsa@yahoo.com
*O więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorką kursu. Dziekuje.
*PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAS O UCZESTNICTWIE W KURSIE, DZIĘKUJĘ.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl