Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kinesiotaping- Wygraj Z BÓlem!

(Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Toruń, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KINESIOTAPING- WYGRAJ Z BÓLEM!

Stowarzyszenie FLANDRIA zaprasza 22 lipca na Kinesiotaping! Knsultacja jest prowadzona przez fizjoterapeutę z odpowiednimi kwalifikacjami i polega na aplikacji taśmy Kinesio. Kinesiotaping przeznaczony jest dla osób cierpiących na bóle mięśniowe i stawowe, jest to metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze i właściwościach.
Zarejestruj się na konsultację, dzwoniąc pod numer 664-999-881. Koszt: 5zł za aplikację na jedną część ciała+ ewentualny koszt Karty Stowarzyszenia.

Adres: Sklep Medyczny Flandria, ul. Lelewela 33 (Bumar)
Kontakt: 664-999-881


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl