Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Fish SPA Opole zaprasza na zabiegi z rybkami - zniżki dla...

(Sosnkowskiego 4b/6 Opole, Opole, )
Fish SPA Opole zaprasza na zabiegi z rybkami - zniżki dla...


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zalety usługi

poprawa krążenia
masaż receptorów na stopach ( poprawa funkcjonowania organów )
peeling stop lub dłoni
dostarczenie enzymu ditranol do skóry
relaksujący masaż
Fish SPA zwana również Ichtioterapią jest zabiegiem pochodzącym z Azji (Syria, Turcja, Irak, Iran), stosowanym od setek lat. Zabieg polega na usuwaniu martwego naskórka przez rybki Garra Rufa.

VOUCHERY NA ALLEGRO OKAZJA - LINK PONIŻEJ,
Aukcja Allegro

Garra Rufa (Brzana ssąca), znana też czasem jako Dr. Fish to małe, bezzębne rybki, które przy pomocy ssących pyszczków delikatnie usuwają martwy naskórek. W swoim naturalnym środowisku żyją w czystych, ciepłych wodach Środkowego Wschodu, osiągają maksymalnie 10 cm i żyją do 4. lat. To m.in. dzięki nim wschodnie ośrodki odnowy stały się tak popularne.

Dzięki nowoczesnej technologii możemy się ich leczniczymi i upiększającymi właściwościami cieszyć także w naszym mieście. Zwłaszcza, że systematyczność zabiegów sprzyja zachowaniu urody i dobrej kondycji naszych dłoni i stóp. Sam zabieg trwa około 25 min. i przypomina delikatny, relaksujący, łaskoczący masaż, a dzięki łagodnemu działaniu na receptory dłoni i stóp także poprawiający krążenie. Dodatkowym atutem jest zdrowotne działanie rybek na nasz naskórek, ponieważ wytwarzają one ditranol, enzym, którego z bardzo dobrym skutkiem używa się przy leczeniu różnych schorzeń dermatologicznych takich jak łuszczyca, egzema, zapalenia skóry.

Bezpieczeństwo w Fish SPA

Woda jest przez cały czas filtrowana na 3 sposoby:
mechaniczny, biologiczny i chemiczny, więc jest czysta od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Ponadto jest naświetlana lampami typu UV-C, stosowanymi także do dezynfekcji m.in. w szpitalach, co gwarantuje jej 100% czystości od bakterii. Układ odpornościowy rybek zwalcza wszelkie bakterie które mogą zostać pochłonięte wraz z martwym naskórkiem.


Bonifikata przy zakupie karnetu

cena dla 1 osoby za 30 min - 15 jedna i 15 min 2 dłoń 30 zł
cena dla 1 osoby za 25 min 45 zł
cena dla 2 osób jednocześnie za 25 min 80 zł
cena dla 1 osoby za 30 min zabieg na całe ciało 130 złZniżki :

Dla emerytów i rencistów 10 %
Za okazaniem ulotki 10 %
Dla studentów 15 %
Przy zakupie większej ilości zabiegów bonifikaty
Dla stałych klientów gratisowe zabiegi

Zniżkionifikaty nie sumują się.

Zabiegi lecznicze

21 zabiegów na dłonie 400 zł
21 zabiegów na stopy 500 zł
21 zabiegów na całe ciało 15 min 1200 zł
21 zabiegów na całe ciało 30 min 1500 złZestawy Fish SPA


1 osobowe na stopy
2 osobowe na stopy
1 osobowe na dłonie
zestaw na całe ciało


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl