Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dr MikoŁaj Jakimiec &#8211; Homeopata - Akupunktura, Terapia Manualna

(Poznań, Poznań, )
Dr MikoŁaj Jakimiec &#8211; Homeopata - Akupunktura, Terapia Manualna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Świat Terapii Naturalnych EDEN serdecznie zaprasza na wizytę do dr Mikołaja Jakimca, stosującego unikalne metody leczenia.

Możliwość skorzystania z wizyty w dniach 20.04.2012r.- 21.04.2012r. oraz 24.04.2012r.-25.04.2012r. w godzinach 10:00-18:00.

Zapisy pod numerem telefonu 605 499 484 oraz 618475313.


Dr Mikołaj Jakimiec &#8211; lekarz chorób wewnętrznych, homeopata, specjalista medycyny chińskiej (m.in. akupunktury). Pochodzi z Ukrainy, ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Tarnopolu, obecnie mieszka w Polsce. Zdobywając różne doświadczenie m.in. jako lekarz wojskowy udzielający pomocy ofiarom Czarnobyla uświadomił sobie, że medycyna konwencjonalna nie sprawdza się we wszystkich przypadkach. Wtedy też zaczął pogłębiać swoją wiedzę w zakresie medycyny naturalnej. Zapoznając się z nowoczesnymi metodami (metoda Volla, Vegatest), szybko odkrył iż dopiero one pomagają ustalić prawdziwe przyczyny chorób i wybrać najlepszą terapię dla każdego pacjenta indywidualnie. Wypracował sobie unikalną metodę leczenia. Walczył również z nadwagą, ale dzięki własnej metodzie schudł 20 kilogramów, jest w dobrej formie i cieszy się wspaniałym zdrowiem.Usługi:

badanie komputerowe całego organizmu (plus obraz aury, czakr i kręgosłupa) i eliminacja grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i pasożytów,
terapia manualna - ustawianie, odblokowanie, masaż kręgosłupa; bioenergetyczny masaż całego ciała oraz stóp,
konsultacje medyczne - oczyszczanie organizmu, odchudzanie, prawidłowe odżywianie, choroby wewnętrzne,
elektropunktura (w tym na papierosy),
terapia biorezonansowa (BRT),
informoterapia.


Schorzenia, które skutecznie leczy dr Mikołaj Jakimiec:

schorzenia kręgosłupa, dyskopatię, paraliż, rwę kulszową, sztywność karku,
choroby krążenia (w tym nadciśnienie), stresy, bezsenność, nerwice, depresje,
schorzenia płuc, przeziębienia, anginę, astmę, bronchit,
choroby nerek, dróg moczowych, prostaty, kamicy nerkowej, moczenie nocne u dzieci,
choroby kobiece,
choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego, cukrzycy,
choroby skóry i alergie,
nadwaga, leczenie antynikotynowe.


Diagnoza
Wizyta pacjenta zaczyna się od diagnozy stawianej przez dr Mikołaj Jakimca. Jest przeprowadzana rozmowa, na podstawie której doktor ocenia stan orgaznimu oraz rodzaj terapii, jaki będzie zastosowany. Następnie odbywa się badanie zwane Vega-Testem. Vega Test, nazywany też testem reakcji Schimmela lub w skrócie VRT (od ang. Vegetative Reflex Test), to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej. Opiera się na zasadach biorezonansu magnetycznego, czyli reakcji organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne. Narządy i układy organizmu mają przypisane odpowiednie punkty pomiaru i na podstawie ich określa się funkcjonowanie części organizmu. Vega-Test może służyć wykrywaniu wszelkich zaburzeń energetycznych, zakłóceń pracy narządów i układów wewnętrznych oraz schorzeń psychosomatycznych. Przy pomocy wywiadu i Vega Testu dr Jakimiec może dobrać odpowiednią terapie m.in. oczyszczanie organizmu
wg. Siemionowej, homeopatia, biorezonans.


Homeopatia
Znów prowadzona jest rozmowa, dzięki niej oraz dzięki obserwacją odczuć, zachowań pacjenta
dr Mikołaj określa dalsze motody leczenia. Zaleca leki są w pełni naturalne, niektóre działają szybko, a na efekt niektórych należy poczekać, tym bardziej że homeopatia nie ma żadnych efektów ubocznych.

Biorezonans
Biorezonans polega na pomiarze drgań chorego, danego narządu poprzez podlączenie pacjenta do specjalnego urządzenia. Dzięki tej metodzie nie można diagnozować stanu zdrowia pacjentów, a jedynie regulować energię w organizmie i wspomagać leczenie wielu schorzeń poprzez doprowadzenie do zrównoważonej pracy ustroju. Równoważenie energetyczne ustroju ma zasadnicze znaczenie, gdyż jest pierwszym krokiem w pobudzaniu systemu obronnego prowadzącym do zdrowia.

Akupunktura
Wkuwanie specjalnych igieł w określone punkty w tzw. meridiany na ciele człowieka prowadzące do wyrównania zaburzeń przepływu siły życiowej. Akupunktura posiada szeroki wachlarz zastosowań: od poprawy samopoczucia, poprzez pomoc w odzyskaniu wewnętrznej równowagi, aż po leczenie przewlekłych chorób. Akupunktura może okazać się świetnym remedium zarówno na zmęczenie, stres jak i być pomocna w leczeniu wielu schorzeń.

Terapia manualna &#8211; autorska metoda dr Mikołaja Jakimca
Połączenie różnych technik masażu wraz z wiedzą na temat poszczególnych punktów ciała człowieka przynosi wspaniałe rezultaty. Poprzez dotyk dr Mikołaj Jakimiec potrafi wyczuć blokady energetyczne w ciele pacjenta. Dotyk, który nie tylko odpręża, relaksuje, przywraca siły, ale również leczy.

Oczyszczanie organizmu wg. Siemionowej
Jest to metoda opierająca się na określonych zabiegach oraz na odpowiednim odżywianiu.
Skupiska pasożytów: drobnoustrojów, wirusów, pasożytów jelitowych, które żyją kosztem gospodarza, czyli człowieka obniżają odporność człowieka na wiele chorób. Dr Mikołaj Jakimiec dąży do uwolnienia organizmu od tych pasożytów.Zapraszamy!

Świat Terapii Naturalnych Eden
ul. Piękna 46
Poznań 60-589


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl