Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doczepianie przedluzanie zageszczanie wlosow Noworoczna promocja 100zl warkoczyki

(Gdansk Wrzeszcz Zaspa Kosciuszki , Gdansk, )
Doczepianie przedluzanie zageszczanie wlosow Noworoczna promocja 100zl warkoczyki


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferuje przedłużanie włosów rożnymi metodami

*MICRO RINGS HAIR EXTENSION, czyli przedłużanie włosów za pomocą niewielkich i niewidocznych aluminiowych obrączek tzw &#8222;ringów&#8221; (pierścieni z silikonem ) dopasowanych do naturalnego koloru włosów.Warto tutaj zaznaczyć, że mikro-ringi nie uszkadzają włosów, głównie za sprawą braku potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek klejów, czy innej chemii.

Przy odpowiedniej pielęgnacji przedłużonych włosów za pomocą mikro-ringów, można się z nich cieszyć przez około 3 miesiące, lub bardziej precyzując &#8211; do czasu, gdy odrost nie będzie Ci przeszkadzał. Po tym czasie należy otworzyć mikro-ringi, podciągnąć je do góry i ponownie zacisnąć na kolejne 3 miesiące.

*Metoda z wykorzystaniem zgrzewarki, czyli przedłużamy i zagęszczamy włosy &#8222;na ciepło&#8221;


Ta metoda warta jest polecenia dla osób mających suche, zniszczone i kruche włosy, a to za sprawą wykorzystania przy przedłużaniu włosów &#8222;na ciepło&#8221; pasemek z końcówką zakończoną łuską kreatynową, która ma własności regenerujące.Oczywiście każda osoba, dbająca o swoje włosy i chcąca je przedłużyć lub zagęścić może skorzystać z tej metody. Jest to na pewno dużą zaletę, że zawarta w łusce keratyna ma własności regenerujące, przez co Twoje włosy mogą stać się mocniejsze.Dobierając odpowiednio kolor pasemek doczepianych włosów i za sprawą keratyny, która jest bezbarwna, zgrzew jest praktycznie niewidoczny. Ważnej jest, aby być świadomym, że korzystając z tej metody nie ma możliwości zsunięcia pasemka.
Pasemka zdejmujemy specjalnym płynem po około 3-4 miesiącach. Po tym czasie ściągamy doczepione włosy i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie przedłużyć, lub zagęścić wykorzystując te same włosy.

*Metoda Hair Strip, przedłużamy i zagęszczamy na całymi kawałkami taśmy!Korzystając z tej metody możemy być pewni w 100% o bezpieczeństwo dla naszych naturalnych włosów. Nasze włosy przedłużamy/ zagęszczamy taśmą, którą mocuje się za pomocą pasemek z końcówką zakończoną łuską keratynową lub mikro-ringami.Lub tez bez pasemkowo na twoje naturalne włosy .Przedłużając włosy za pomocą metody Hair Strip oszczędzamy i włosy i czas. Metoda Hair Strip zapewnia również duży komfort w noszeniu oraz jest mało widoczna.Tylko 20-35 zaczepów

*Warkoczyki
Wykonuję warkoczyki z dodatkiem włosów syntetycznych.
Jest to bardzo dobry sposób, aby w kilka godzin przedłużyć Twoje naturalne włosy :)
Kolor warkoczyków zależy tylko od Ciebie. Istnieje możliwośc dowolnego mieszania kolorów, użycia kilku odcieni jednego koloru lub dodania kontrastowych kolorów.
Fryzura nie niszczy włosów ! Włosy syntetyczne są doczepiane przy pomocy specjalnego splotu, bez uzycia kleju czy innych środków chemicznych.
Czas zaplatanie to ok.5-6 godzin.. aczkolwiek może w porywach byc to i 10. Wszystko zależy od Twoich naturalnych włosów i grubości warkoczyków
Warkoczyki można nosić ok. 3 4 miesiecy, choć sama nosiłam je ponad 6 miesięcy ; )
Ich pielęgnacja nie różni się niczym od pielęgnacji własnych włosów naturalnych.

Cennik
*samo przedłużenie 100zl
zdjecie 50zl
Włosy naturalne europejskie indyjskie;
*pasemka (120pasemek )
40cm-45cm -320-330zl
55cm-60cm -350-380zl
włosy słowiańskie w zależności od wagi i koloru

*Taśmy
Jedno kolorowe (taśma wystarcza na 2 założenia )
45-50cm 450-480zl
55-60cm 500-600zl
65 cm 650zl
Taśmy z pasemkami cena zależna od producenta różnica 50 zl
warkoczyki 350-450zl
Posiadam 4 letnie doświadczenie w doczepianiu
zapraszam codziennie 9-21
rejestracja telefoniczna
797340751


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl