Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ból po urazach, złamaniach, utrata czucia - pomogę

(Warszawa, Warszawa, )
Ból po urazach, złamaniach, utrata czucia - pomogę


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Specjalizuję się w łagodzeniu i usuwaniu wszelkiego rodzaju bólu, szczególnie po różnego typu urazach.
Terapia polega na użyciu japońskiej metody naturalnego leczenia REIKI. Wywodzi się ona z Tybetu i znana jest od ponad 3000 lat.
Dzięki REIKI można leczyć wszystkie choroby i dolegliwości. Polega ono bowiem na równoważeniu energii w naszym organiźmie. Każda choroba to skutek braku równowagi energetycznej. Osoba otrzymująca energię REIKI zyskuje harmonię i jej ciało może w sposób naturalny wyzdrowieć. Na świecie przeprowadzono wiele badań i udowodniono uzdrawiające działanie tej metody. Na zachodzie często jest stosowana w szpitalach po operacjach i ciężkich chorobach w celu szybszego wyzdrowienia lub też złagodzenia czy usunięcia bólu.
Posiadam pierwszy i drugi stopień REIKI, od kilku lat z powodzeniem pomagam wszystkim potrzebującym, również na odległość.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (w czasie zabiegów nie odbieram telefonów, proszę zostawić wiadomość lub zadzwonić ponownie). Po konsultacji telefonicznej ustalany jest termin wizyty lub leczenia na odległość. Koszt pierwszej wizyty 50 zł. W wielu wypadkach bólu wystarczy jedna wizyta, na niej też od razu będziecie Państwo wiedzieli jak działa na Was energia, po prostu będziecie ją czuć .
W przypadku chorób i dolegliwości wizyt może być kilka.

Kontakt tel. 608 34 30 35


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl