Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ava Proffesional Zaprasza Na Cykl PokazÓw Szkoleniowych

(RzeszÓw, Rzeszów, )
Ava Proffesional Zaprasza Na Cykl PokazÓw Szkoleniowych Ava Proffesional Zaprasza Na Cykl PokazÓw Szkoleniowych Ava Proffesional Zaprasza Na Cykl PokazÓw Szkoleniowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KOSMETYCZNE CENTRUM DYSTRYBUCYJNO - SZKOLENIOWE

ZAPRASZAMY NA CYKL POKAZÓW SZKOLENIOWYCH POŚWIĘCONYCH
TEMATYCE ŚLUBNEJ
Sezon ślubny już się rozpoczyna. Warto zaskoczyć swoje Klientki i wykazać się znajomością najnowszych trendów.
29 maja 2011 ( niedziela), RZESZÓW (już wkrótce dodatkowe informacje)

SZKOLENIE I STAGE LINE
10:00 &#8211; 11 30 MAKIJAŻ KROK PO KROKU - CERTYFIKAT STAGE LINE
Makijaż ślubny &#8211; kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu ślubnego, cera młoda i dojrzała, najczęściej popełniane błędy, wykończenie i utrwalenie makijażu. MAKIJAŻ KROK PO KROKU
Na szkoleniu dowiesz się i zobaczysz jak prawidłowo wykonywać makijaż ślubny i fotograficzny. Instruktor Krok po Kroku przedstawi wykonanie makijażu ślubnego.

SZKOLENIE II SECRET LASHES
11:30 &#8211; 13:00 PRZEDŁUŻANIE RZĘS W 20 MINUT &#8211; CERTYFIKAT SECRET LASHES
Przedłużanie rzęs w 20 Minut &#8211; makijaż ślubny to bardzo ważny element całego wizerunku Panny młodej, ale zamiast misternie malować rzęsy, które nie zawsze są aż do nieba, możesz w 20 minut wydłużyć je! Nic się nie rozmazuje , nie rozpływa i nie odkleja.
Instruktor przedłużania rzęs zaprezentuje przedłużanie rzęs tuż po wykonanym makijażu w jedyne 15-20 minut! Rzęsy przedłużane tą techniką utrzymują się do 2 tygodni, więc Panna młoda będzie zachwycona. Podczas szkolenia zobaczysz jak łatwe jest wykonanie tych rzęs bez konieczności zmywania makijażu i posiadania fotela kosmetycznego. Innowacja w przedłużaniu pojedynczych rzęs !

SZKOLENIE III ENP NAIL DESIGN
13 30 &#8211; 15 30 ŚLUBNE ZDOBIENIA PAZNOKCI &#8211; CERTYFIKAT ENP
Ślubne Paznokcie &#8211; piękne paznokcie to marzenie każdej Panny Młodej. Jakie zdobienie jest najbardziej efektowne a zarazem dochodowe i mało-pracochłonne?
Podczas pokazu obejrzysz imponujące zdobienia paznokci krótkich oraz bardziej awangardowe dla bardziej odważnych Pań. Krok po kroku zobaczysz nowe ślubne trendy w zdobieniach ślybnych.

Koszt udziału: 30 zł
Każdy uczestnik może zakupić certyfikat /y/ Koszt jednego certyfikatu wynosi 50 zł.
Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszą rezerwacje
pod numerem telefonu 530-940-740/Ewelina, GG 23764211, biuro@hurtowniaava.pl
lub bezpośrednio do punktu sprzedaży
AVA PROFFESIONAL w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 18/11.
ZAPRASZAMY wwwhurtowniaAva.pl SKLEP-ON LINE


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl