Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

30 minut, które odmieni Twoje życie

(Płock ul.Piłsudskiego 31, Płock, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kochani Zapraszam Was Serdecznie
Na szczególny Przekaz Uzdrawiania połączony z rewelacyjną metodą pomagającą Nam na zharmonizowanie Wibracji Duszy z ciałem. Szczególny z kilku względów i dla mnie osobiście i dla Nas Wszystkich. Dla mnie ponieważ to dla mnie osobiście szczegolną data a dla Nas bo czasy mamy ciekawe. Tyle się mówi o 21.12 o 12.12 to i ja także chciałem Wam coś powiedzieć od siebie na ten temat. Przybliżyć metodę Soul Body Fusion i przeprowadzić z Wami jej sesję grupową będzie to miało miejsce po raz pierwszy podczas mojej pracy myślę że bardzo Nam wszystkim pomoże.
Przekaz ten też będzie inny ponieważ będzie wspólna intencja aby pomógł on Nam wszystkim podczas tych ciężkich czasów podczas naszego procesu wzniesienia i tzw. przewymiarowania doświadczymy dotyku 7-ego wymiaru istnienia który to pozwoli Nam przezwyciężyć ograniczenia trzeciego wymiaru. Jak widzicie wszystko brzmi ciekawie i interesująco. Tym bardziej serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Organizatorów.

Spotkanie odbędzie się dnia 15 grudnia 2012 w Płocku przy ulicy Piłsudskiego 31 o godz 14.00
koszt uczestnictwa 50zł ale jak wiecie jeśli powodem dla którego miało by Cię zabraknąć to kasa skontaktuj się wcześniej ze mną lub Irenką i nie martw się tylko przychodź.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl