Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Leki i preparaty ziołowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam Pigułki antykoncepcyjne Yaz. Cena 40zł

(Cała Polska, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam Pigułki antykoncepcyjne Yaz. Cena 40zł
Tabletki w oryginalnych opakowaniach. Dostępna większa ilość. Termin ważności sporo ponad rok. Płatność przy odbiorze. Wystarczy podać adres i ilość emailem. Koszt i opakowania to 40zł. Przy zamówieniu pow 3 opakowań cena za opakowanie 35zł. Koszt wysyłki to 15zł niezależnie od ilości zamówionych opakowań.

Opakowanie YAZ zawiera 28 tabletek przeznaczonych do stosowania codziennie, bez żadnych przerw &#8211; 24 tabletki zawierające hormony (20 mikrogramów etynyloestradiolu i 3 miligramy drospirenonu) oraz 4 tabletki niezawierające hormonu. YAZ dzięki nowemu schematowi dawkowania cechuje się wysoką skutecznością. Przedłużenie przyjmowania substancji czynnych do 24 dni skutkuje zmniejszeniem liczby objawów wywoływanych wahaniami stężeń hormonów (takich jak: bóle głowy i podbrzusza, obrzęki) oraz wydłużeniem oddziaływania na stan skóry i włosów, także na czas przerwy w podawaniu hormonów.

Wydłużenie czasu podawania aktywnych tabletek z 21 dni do 24 oznacza przedłużony o 3 dni czas działania drospirenonu, co prowadzi do wyraźniejszych efektów jego aktywności. Przy długim okresie półtrwania drospirenonu efekty jego działania przedłużają się na czas czterodniowej przerwy w podawaniu hormonów.

Unikalny progestagen &#8211; drospirenon wykazuje działanie anty-mineralokortykoidowe (anty-M) i anty-androgenne (anty-A). Przeciwdziała on zatrzymywaniu wody w organizmie, jakie obserwuje się podczas podawania estrogenów. Oznacza to, że redukuje obrzęki lub uczucie "opuchnięcia&#8221;, jakiego często mogą doświadczać kobiety przed miesiączką lub po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Badania kliniczne wykazały także, że dzięki działaniu anty-A tabletki zawierające drospirenon mogą wpływać na poprawę stanu skóry u kobiet.

Skrócenie przerwy w podawaniu hormonów przy jednoczesnym przedłużeniu czasu działania drospirenonu skutkuje zmniejszeniem wahań stężeń hormonów, które pojawiają się podczas stosowania tradycyjnego schematu. Kobiety, które doświadczają objawów z odstawienia hormonów, takich jak bóle głowy lub podbrzusza, powinny czuć się lepiej stosując nowy schemat.

Dzięki nowemu schematowi dawkowania drospirenon działa również w okresie skróconej 4-dniowej przerwy. Powoduje to utrzymanie efektu anty-A i anty-M: drospirenon oddziaływuje na skórę i przeciwdziała zatrzymywaniu wody także w czasie przerwy w stosowaniu hormonów.

YAZ silniej hamuje owulację w porównaniu z preparatami stosowanymi w schemacie 21/7. Dodatkowo dzięki skróceniu przerwy w przyjmowaniu substancji czynnych z 7 do 4 dni dopiero po pominięciu 3 tabletek z kolejnego opakowania poziom hamowania owulacji obniża się do znanego z dotychczasowych tabletek (w schemacie 21/7).


Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Kwiecien, 2012  10:49Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl